کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتمجید خانم بازیگر از اقدام شهرداری تهران + تصاویر

نیکی کریمی، بازیگر و کارگردان کشورمان با انتشار نامه‌ای در صفحه شخصی اینستاگرامش از اقدام اخیر شهرداری در اختصاص تابلوهای تبلیغاتی به پیام‌های بهداشتی تشکر کرد.

tashakor

شهرداری تهران که پیشتر با اجرای طرح «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر» و اختصاص تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر به درج تصاویری از آثار هنری کشورمان، تهران را به یک گالری بزرگ هنری تبدیل کرده به تازگی و با همکاری دو جانبه با وزارت بهداشت، برخی تابلوهای محیطی شهر را به درج تصاویر و طرح های گرافیکی ویژه‌ای به منظور فرهنگ سازی در خصوص سلامت اختصاص داده‌اند تا موضوعاتی را به شهروندان یادآور شوند که نگران کننده هستند.

آن گونه که مسئولان شهرداری در این خصوص گفته‌اند، در فاز نخست اجرای این طرح سلامت، ۵ موضوع نمک، چربی، قند، ایدز و سرطان شناسایی شده و برای آنها پیام های مشخصی که مورد تأیید وزارت بهداشت قرار گرفته، استخراج شده است، چون به زعم مسئولان وزارت بهداشت، این پنج موضوع بیش از دیگر موضوعات نگران کننده به نظر رسیده‌اند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>