کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدآناهیتا درگاهی: یک سال است از محمد پروین جدا شده ام

آناهیتا درگاهی نسبتش را با خانواده علی پروین تکذیب کرد

به گزارش شفقناورزشی، این بازیگر، نقاش و تهیه کننده که در فیلم جدید موتمن اولین تجربه سینمای اش را پشت سر گذاشته درباره ی خبرهایی که در رسانه ها با عنوان “عروس علی پروین بازیگر شده است” گفت: من یکسال است که از محمد پروین جدا شده ام و در حال حاضر هیچ نسبت و ارتباطی به ایشان و خانواده شان ندارم.

اناهیتا درگاهی

وی از تیترهای ناشایستی که برای خبر حضورش در کار موتمن به کار رفته است، ابراز ناراحتی کرده و ادامه داد: من سال ها است نقاشی می کنم؛ همچنین سابقه بازی در تئاتر و چندین فیلم کوتاه را هم دارم. برای رسیدن به این جایگاه تلاش زیادی کرده ام و دوست ندارم به واسطه این تیترها زندگی خصوصی ام زیر سوال برود.

درگاهی که امسال با فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟” راهی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر می شود، درباره ی حضورش در این فیلم گفت: کارکردن با آقای موتمن بسیارجذاب بود. البته از آن جایی که هنرجوی آقای موتمن بودم، سلیقه بازی ایشان را می شناسم و امیدوارم تجربه های بعدی ام در سینما با کارهایی از جنس آثار آقای موتمن باشد. چون هیچ وقت دغدغه اصلی ام بازیگری نبوده و ترجیح می دهم در کارهای خوب بازی کنم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>