کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدرونمایی از لباس عجیب مسی برای مراسم توپ طلا + عکس

به نظر می رسد که مسی از هجمه زیادی که در سال قبل به خاطر پوشیدن کت و شلوار عجیبی که به او شد درس نگرفنه است و این بار لباس عجیب تری را انتخاب کرده است.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی، در مراسم سال قبل توپ طلا لیونل مسی ستاره آبی-اناریها با کت و شلوار خاصی که پوشیده بود حرف و حدیث زیادی در رسانه ها به پا کرد و بسیاری به انتقاد از این ستاره آرژانتینی پرداختند.

اما به نظر می رسد که مسی به پوشیدن لباس های عجیب و خاص علاقه زیادی دارد. روزنامه الموندو دیپورتیو اسپانیا قبل از مراسم توپ طلا ۲۰۱۱۵ از کت و شلوار مسی رونمایی کرد و نکته جالب اینکه لباس و کفشی که این ستاره بزرگ فوتبال جهان برای خود انتخاب کرده است عجیب تر از سال قبل است.

لباس مسی

شرکت  “Dolce And Gabana” لباس های مسی را انتخاب می کند و به نظر می رسد که این ستاره آرژانتینی برای رسیدن به سود بیشتر حاضر می شود که تن به چنین لباس های تمسخر آمیزی بزند.

مسی در سال ۲۰۱۵ عملکرد خیره کننده ای از خود نشان داد و شانس نخست رسیدن به توپ طلا است. او برای رسیدن به این جایزه بزرگ کریستیانو رونالدو و نیمار را پیش رو دارد اما بعید به نظر می رسد که مشکلی برای رسیدن به پنجمین توپ طلای خود داشته باشد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>