کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداخراج زن مسلمان از جلسه انتخاباتی ترامپ

یک زن محجبه آمریکایی که در جریان سخنان دونالد ترامپ در کارولینای جنوبی در اعتراض به سخنان ضد مهاجرتی وی در سکوت ایستاده بود، در اقدامی توهین‌آمیز از سالن بیرون انداخته شد.

زن محجبه

به نوشته روزنامه دیلی میل، «رز حمید» ۵۶ ساله زنی مسلمان است که با پوشیدن روسری و به تن کردن تی‌شرتی با نوشته “سلام. من برای صلح آمده‌ام” به کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ رفت و درست در پشت سر ترامپ قرار گرفت. وی امید داشت با این حرکت خود عقیده برخی از حامیان ترامپ را درباره پیروان اسلام تغییر دهد.

ترامپ در سخنان جنجالی‌اش درباره پناهجویان سوری بر لزوم ممنوعیت ورود آنها به خاک ایالات متحده آمریکا صحبت کرد و گفت که بسیاری از آنها با داعش در ارتباط هستند! این زن مسلمان در اعتراض به سخنان ترامپ در جای خود ایستاد. پس از آن پلیس فورا دست به کار شد و وی را از سالن خارج کرد. طرفداران ترامپ میلیاردر هم سخنانی توهین‌آمیز علیه این زن مسلمان مطرح کردند. یکی از مردان حاضر فریاد می‌زد: «تو بمب داری. تو بمب داری!»

پس از خارج شدن رز حمید، ترامپ به حامیانش گفت: «این تنفر علیه ماست که غیر قابل باور است. این تنفر آنهاست نه ما.»

اخراج زن مسلمان از جلسه انتخاباتی ترامپ
این زن مسلمان در مصاحبه با سی‌ان‌ان و دلایل حضورش در کارزار انتخاباتی ترامپ گفت: «من به این نتیجه رسیدم که حامیان ترامپ احتمالا هرگز یک مسلمان ندیده اند بنابراین به آنها فرصت دادم تا با یک مسلمان دیدار داشته باشند. من اصلا قصد نداشتم حرف و یا سخن ناشایستی بیان کنم اما اگر او به من حرفی می‌زد که احساس می‌کردم باید پاسخی به آن بدهم، این کار را می‌کردم. پیش از آنکه من در اعتراض به سخنان ترامپ بایستم، همه چیز خوب بود و کسانی که اطرافم نشسته بودند، به نظر مشتاق می‌آمدند اما زمانی که ایستادم، همه چیز تغییر کرد و حقیقت چهره‌های آنها رویت شد.

استیون جانسون، از نیروهای امنیتی سالن مذکور گفت که از قبل به پلیس گفته بودند که هر فردی که “آشوب و جنجال” به پا کند، از سالن خارج کنند. پس از اتمام این نشست، ترامپ در پیامی توئیتری بدون اشاره به حادثه مذکور تنها از حامیانش برای شرکت در گردهمایی انتخاباتی‌اش تشکر کرد.

برچسب ها: ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>