کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفنون گفتگو میان زوجین را بدانید

یک گفتگوی سازنده در موضوعات مختلف با همسرتان نیازمند رعایت نکاتی است.

زوجین
محمود بیات روانشناس عمومی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، عنوان کرد: یک گفتگوی سازنده در میان زوجین، برای رسیدن به تفاهم، ایجاد عشق و صمیمیت و رفع اختلافات بسیار موثر بوده ولی برای نتیجه بخش تر بودن این گفتگو رعایت نکاتی دارای اهمیت است.

وی در ادامه تصریح کرد: اولین نکته شناسایی احساسات همسر بوده که نباید بی ارزش شمرده شود، زیرا هنگام گفتگو چیزی که طرف مقابل‌تان داشته باشد احساسات، هیجانات و عواطفش از سوی شما درک خواهد شد.

بیات گفت: درک، صداقت و هوشیاری شما برای شنیدن صحبت‌های او در صورت لزوم ارائه راهکارها و راهنمایی‌های مناسب به همسرتان دور از عصبانیت در مواقعی که مخالفت با نظر شما باشد، می‌تواند کمک بزرگی به وی باشد.

این روانشناس عمومی در پایان اضافه کرد: در تصمیم گیری‌ها و اظهار نظرها برای کمک به همسر خود در موضوعات مختلف خانوادگی، کاری و زندگی مشترک هرگز اطرافیان را تصمیم گیری نهایی دخیل نکنید، البته راهنمایی و مشورت در برخی موارد با خانواده‌ها مهم بوده ولی به طور قطع تصمیم نهایی باید به وسیله شما و همسرتان گرفته شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>