کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبه خواستگارت زود جواب مثبت نده

توجه به شرایط خواستگار مهم بوده ولی در این میان در نظر داشتن بعضی از رفتارها بیشتر اهمیت دارد.

خواستگاری با گوشی
امین حق‌ وردی روانشناس عمومی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: هر دختری خواستگارانی را داشته که با تحقیقات، برپایی جلسات متعدد و مشورت با والدین، به تصمیم نهایی در مورد آن رسیده ولی گاهی این فرد ویژگی‌های را دارا بوده که نشانه زنگ هشدار و نیازمند بررسی بیشتر است.

وی اضافه کرد: یکی از این موارد توجه به فاصله‌های سنی بوده که ازدواج دختر بزرگتر از پسر و یا پسری که اختلافات سنی زیادی با دختر داشته را باید بسیار مهم دانست زیرا این دو نفر از نسل متفاوت با دیدگاه‌های مختلف هستند.

حق‌وردی گفت: اختلافات مذهبی و فرهنگی یکی دیگر از تضادهای مهم بوده که بی‌توجهی به آن باعث مشکلات جدی و گاهی درگیری دو خانواده شده زیرا ازدواج فقط رابطه دو فرد نبوده بلکه رابطه دو خانواده با یکدیگر است.

این روانشناس عمومی در پایان خاطر نشان کرد: از دیگر نشانه‌های مهم در شناخت یک خواستگار خوب عدم اعتیاد وی به مواد مخدر بوده که چنین فردی نیز ویژگی‌های از جمله پرخاشگری، بی‌مسئولیتی، بددهنی و فحاشی، عدم کنترل اعصاب و بعضا بیماری‌های خطرناکی را به دنبال خود خواهد داشت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>