کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدحضور رضا صادقی تقلبی در دانشگاه + واکنش رضا صادقی

چندی پیش پوستر های سیزدهمین همایش پیاده روی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این دانشگاه و در پی آندر فضای مجازی منتشر شد. نکته ای که در این پوستر ها توجه همگان را به خود جلب کرده بود، اعلام حضور افتخاری «رضا صادقی» خواننده موسیقی پاپ دراین همایش بود. این مراسم در این دانشگاه برگزار شد و شخصی با ظاهری شبیه به «رضا صادقی» در این همایش حضور پیدا کرد؛ همایشی که خود این خواننده پاپ هیچ خبری درباره اش اعلام نکرده بود.

رضا صادقی تقلبی

داستان یک سوءاستفاده از شباهت یک دوست قدیمی صادقی با او بوده است.

«رضا صادقی» با اعلام اینکه این شخص از شباهتش با او سوء استفاده کرده، یادداشتی منتشر کرده که می خوانید: «این روزها اتفاقاتى میوفته که حتى توى شوخیها هـم شنیدنش غیر منتظره است، چند سال پیش یه نمک نشناسى با اعتباری که من بهش دادم و با نام من کلى از مردم اخاذى کرد و تاوان اعتمادى رو که کردم هم دادم ، البته نتیجه اش رو هم دید اما اینکه یک دانشگاه این سرزمین اینقد زودباور یا خوش باور باشه !؟ واى بحال دانشجوهایى که میخوان زیرکى رو از این مجموعه یاد بگیرن … اشتباه نکنید اون ادمى که روى صحنه روى صندلى نشسته من نیستم و اون بنرهاى تبلیغاتى براى حضور من نیست … اون آقاى ( ….. ) جالبه چطور به خودش اجازه میده با شعور مردم بازى و به احترامشون توهین کنه و عجیب تر که یه نهـاد آموزشى این اجازه رو میده …. این ماجرا رو از طریق قانونى پیگیرى می کنم تا دوباره هزینه کارهاى نکرده رو ندم ….. دوستان لطفا اجازه ندید هیچکس در هر جایگاهى بهتون بى حرمتى کنه .. اما خدایى کلى خندیدم. رضا صادقی»

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>