کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپسر روانی با اره برقی سر از تن مادرش جدا کرد

مردی که تصور می‌کرد آلمان‌ها ذهنش را کنترل می‌کنند، سر مادرش را با اره برقی از تن جدا کرد.
پسر روانی با اره برقی سر از تن مادرش جدا کردبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از دیلی میل، “پیتر اندروز” ۴۴ ساله متهم به قتل مادر ۸۰ ساله اش در شهر لستر است.

هنگامی که پیتر به اتاق مادرش وارد شد و مطمئن شد وی خواب است سعی در کشتن او کرد درحالی که مادرش قبل از این حادثه در خواب فوت کرده بود.

هیئت منصفه اعلام کرد او نمی‌تواند در دادگاه محاکمه شود بنابراین وی قرار است در یک بیمارستان روانی بستری شود.

هنگامی که این پسر روانی به تیمارستان انتقال یافت، برای یکی از پرستان تعریف کرد که چگونه سر مادرش را ازتنش جدا کرد. پزشک معالج “پیتر” گفت که او سعی داشته مرا قانع کند که جنگ جهانی سوم از سال ۱۹۹۰ آغاز شده (سالی که به این بیماری مبتلا شده) و از آن زمان کشور در دست آلمان‌هاست.

پس از مرگ پدرش او تنها کسی بود که از مادرش مراقبت می‌کرد. هنگامی که از او درمورد مادرش سوال شد، او پاسخ داد که مادرش دیگر در قید حیات نیست زیرا که او به مادرش قرص دیازپام خورانده و سپس سر او را از بدنش جدا کرده‌است.

افسر پلیس آدام ریدلزدون بیان کرد: «آنچه من هنگام ورود دیدم چیزی مانند یک تکه گوشت بود که در سالن افتاده بود. در یک سمت من سر جدا شده از تن قرار گرفته بود و در قسمت دیگر اره برقی خون آلود». هنگامی که پلیس به خانه آن‌ها رسید، سر جدا شده خانم اندرسون را کنار اره برقی یافت و بدنش روی زمین افتاده بود.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>