کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدقتل ۱۸۰ میلیونی زن مقیم سوئیس در تهران

دوپسرجوان عاملان قتل هولناک مسافر ثروتمند سوییس بودند که درنهایت پس از گذشت چهارماه از جنایت، در دام پلیس گرفتار شدند.

 

این دوپسر جوان درحالی به جنایت اعتراف کردند که انگشت اتهام جنایت را به سمت همدیگر نشانه رفتند. آنها سرقت کارت ١٨٠‌میلیون تومانی مقتول را تنها انگیزه خود از این جنایت اعلام کردند. ماجرای این جنایت به ۴ماه پیش برمی‌گردد.

ساعت ٣٠: ١۶ دقیقه عصر روز ٣١ مردادماه بود که به ماموران کلانتری ١۴٢ کن خبر رسید جسد زن میانسالی در یک فضای سبز کشف شده است. چند دقیقه بعد تیمی از ماموران کلانتری به محل رفتند و بررسی‌های خود را دراین‌باره آغاز کردند. بررسی‌های نخست ماموران نشان می‌داد این جسد متعلق به زنی ۶۵ساله است که زیر درخت‌های کاج رها شده بود.

پس از اعلام این خبر به قاضی ویژه قتل پایتخت، بازپرس مدیر روستا به همراه کارآگاهان جنایی در محل به تحقیق پرداختند. بررسی جسد زن میانسال نشان داد که اثری از جراحت روی بدنش وجود ندارد و جواهرات مقتول شامل انگشتر و گردنبند به سرقت نرفته است.

تحقیقات میدانی مشخص کرد زنی جوان که ساکن یکی از خانه‌های کنار این فضای سبز است، نخستین کسی بوده که با جسد این زن روبه‌رو شده است. او در تحقیقات به ماموران گفت: «از پنجره خانه‌ام بیرون را نگاه می‌کردم که وجود جسم مشکوکی در زیر درخت‌های کاج توجه‌ام را جلب کرد، به سرعت از خانه خارج شدم و خودم را به فضای سبز رساندم که متوجه پیکر بی‌جان زنی شدم، به همین خاطر بلافاصله پلیس را درجریان گذاشتم.»

در ادامه متخصصان پزشکی‌قانونی پس از بررسی جسد، اعلام کردند بین ١٢ تا ٢۴ساعت از زمان مرگ گذشته است. همچنین آثار کبودی به صورت شیار روی گردن این زن ۶۵ساله وجود دارد که تیم پزشکی دلیل آن را مورچه‌گزیدگی و حضور حشرات در اطراف جسد اعلام کردند.

جنازه بعد از اتمام تحقیقات اولیه به پزشکی‌قانونی منتقل شد تا هویت او شناسایی شود. ٣روز بعد زنی ۶٠ساله با مراجعه به اداره آگاهی، ماموران را درجریان ناپدیدشدن خواهرش قرار داد. این زن در پزشکی‌قانونی جسد خواهرش را شناسایی کرد. وی پس از حضور در دادسرا به بازپرس پرونده گفت: «٢روز پیش همراه با خواهرم به میهمانی رفتیم. بعد از میهمانی او از من جدا شد تا این‌که چند ساعت بعد با او تماس گرفتم اما تلفنش را جواب نداد. نگران شدم و با برادرم به خانه‌اش رفتیم ولی آن‌جا هم نبود. به همین خاطر به پلیس ماجرا را گفتیم و متوجه شدیم جسدش در کن پیدا شده است.»

سرقت ١٨٠ میلیونی
تحقیقات پلیسی نشان می‌داد این زن که وضع مالی خوبی داشته و مقیم کشور سوییس بوده، به‌طوری که دختر و پسرش نیز در این کشور زندگی می‌کنند. چند روز بعد دختر و پسر این زن با اطلاع از موضوع مرگ مشکوک مادرشان بلافاصله خودشان را به ایران رساندند. این درحالی بود که بررسی آنها از اطلاعات حساب مادرشان نشان می‌داد پس از این جنایت مبلغ ١٨٠‌میلیون تومان از حساب او برداشت شده است.

نخستین مظنون
همین سرنخ کافی بود تا با دستور بازپرس مدیر روستا ماموران برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت هولناک تحقیقات تخصصی خود را آغاز کنند. تحقیقات تیم جنایی نشان داد از چند ماه قبل پسری به خانه این زن رفت‌وآمد داشته و کارهای او را انجام می‌داده است.

با این تحقیقات پرونده وارد مرحله‌ای تازه‌ای شد. ماموران در بررسی گوشی تلفن همراه مقتول متوجه شدند پس از این حادثه ارتباط این پسر جوان با مقتول قطع شده و هیچ پیغامی برای او نفرستاده است. همین قطع‌شدن مرموز ارتباط کافی بود تا او مظنون شماره یک پلیس در تحقیقات جنایی قرار بگیرد. کارآگاهان همچنین در بررسی مکان‌هایی که از حساب طوبا پول برداشت شده بود، متوجه شدند که یک ناشناس از صرافی‌ها و طلافروشی‌های سطح شهر تهران دلار و طلا خریداری کرده است.

بازداشت و اعتراف به جنایت
همچنین تحقیقات بعد حکایت از این داشت که پسر ٢٢ساله به نام بهزاد سعی کرده است ردی از خود به جای نگذارد، اما درنهایت او چند روز پیش درعملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد. بهزاد که در بازجویی‌های نخست اصرار بر بی‌گناهی خود داشت، در بازجویی و تحقیقات بعدی قفل سکوتش را شکست و ماجرای قتل این زن را تشریح کرد.

او در اعترافات خود به ماموران گفت: «من و یکی از دوستانم به نام حمید نقشه قتل این زن را کشیدیم. ما می‌خواستیم کارت ١٨٠میلیون تومانی این زن را سرقت کنیم برای همین این نقشه را کشیدیم. من از چند وقت پیش مقتول را می‌شناختم. از آنجایی که در نزدیکی خانه او مغازه ساندویچی داشتم، با او آشنا شدم و بیشتر کارهای خانه‌اش مثل خرید و خرابی و تعمیرات وسایل خانه را برایش انجام می‌دادم. مقتول هم در ازای این کارها به من پول می‌داد. اما به دلایلی مجبور به تعطیلی مغازه‌ام شدم و بیکار ماندم. به جز کارهایی که برای مقتول انجام می‌دادم، شغل و درآمد دیگری نداشتم برای همین تصور می‌کردم که این زن به من کمک می‌کند تا کاری داشته باشم و درآمدم بیشتر شود ولی او اصلا کمکم نکرد و مرتب می‌گفت با یک خودرو مسافرکشی کن. خیلی از رفتار این زن ناراحت بودم و درشرایطی که می‌دیدم او کلی هزینه کلاس‌های موسیقی‌اش می‌شود و زندگی خوبی دارد، توقع داشتم کمکم کند. خود من کمک‌های زیادی به این زن کرده بودم و حتی یکبار هم او را به سفر خارجی بردم و تمام هزینه‌اش را خودم پرداخت کردم.

برای همین به شدت ناراحت بودم تا این‌که یک روز ماجرا را برای حمید تعریف کردم. او هم وقتی شنید که کارت عابربانک مقتول دست من است تا خریدهای خانه‌اش را انجام دهم، پیشنهاد داد تا هرچه پول در حسابش دارد را سرقت کنیم.

متهم در ادامه صحبت‌هایش گفت: «خود حمید هم مشکلات مالی زیادی داشت. او یک فرزند بیمار داشت که هزینه درمانش خیلی بالا بود. برای همین به من اصرار کرد تا موجودی حساب این زن را بررسی کنم. آن روز پس از بررسی متوجه شدم ١٨٠میلیون تومان پول درحسابش است. همان لحظه تصمیم گرفتم پول‌هایش را سرقت کنم اما او از طریق پیامک متوجه شد و کارت عابربانکش را سوزاند و کارت جدیدی از بانک دریافت کرد. همین باعث شد که نقشه قتل او را بکشیم.»

وی ادامه داد: «شب حادثه با مقتول تماس گرفتم و به بهانه رفتن به میهمانی حوالی خانه‌اش قرار گذاشتم. وقتی او سر قرار آمد، من دستانش را گرفتم و حمید خفه‌اش کرد. پس از آن کارتش را سرقت کردیم و به یک صرافی رفتیم. حمید از یک پیرزن و پسر، خواست تا از صرافی دلار بخرد. پس از خرید دلارها من سهمم که ٧۵میلیون تومان شد را برداشتم و از هم جدا شدیم.»

دستگیری دومین مظنون
با اعترافات این پسر جوان بازپرس دستور بازداشت دومین متهم را هم صادر کرد. ماموران پلیس نیز تحقیقات خود را برای دستگیری حمید آغاز کردند و دریافتند که این پسرجوان به یکی از شهرهای جنوبی کشور فرار کرده است. بنابراین درنهایت با انجام تحقیقات میدانی او عصر جمعه دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

او نیز درحالی به جرم خود اعتراف کرد که قتل را به گردن دوستش انداخت و گفت: «شب حادثه من دلم نیامد این زن را به قتل برسانم برای همین دوستم او را خفه کرد و کشت.» با این اظهارات تحقیقات پلیسی همچنان درباره پیداشدن عامل اصلی این جنایت ازسوی ماموران ادامه یافت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>