کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدلو رفتن راز شجاعت ورزشکار برزیلی + عکس

چند روز پیش یک ورزشکار برزیلی به نام ” لوییز فرناندو کاندلا” تصویری از خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که نشان می داد او در یک صخره بلند به صورت وارونه و در حالی که وزن تمام بدنش روی دو پایش در نوک صخره ای بلند است، یک حرکت خارق العاده و اقدامی خطرناک و جسورانه کرده است.

ورزشکار برزیلی

این تصویر در شبکه های اجتماعی برزیل و جهان بازتاب یافت و حتی در آلبوم های تصویری بسیاری از وب سایت های خبری نیز منتشر شد و از جمله در بخش دیدنی های امروز عصر ایران نیز منتشر شد.

اما یک وبلاگر برزیلی به نام ” رایزا ماریناری” پس از انتشار این تصویر محل گرفته شدن آن عکس را جستجو کرده و مشخص کرد بلندای آن صخره که ورزشکار برزیلی از روی آن عکس گرفته است با زمین تنها یک متر فاصله دارد.

این وبلاگر برزیلی تصاویر دیگری از این محل را به نمایش گذاشت و مشخص شد ورزشکار برزیلی کار خاص و خارق العاده ای نکرده است و تنها زاویه دوربین هنگام گرفتن تصویر به گونه ای بوده است که او را در بالای یک بلندی و در حال انجام یک حرکت خارق العاده نشان می داد.

انتشار تصاویر دیگر از محلی که فاصله آن با زمین تنها اندکی بیش از یک متر است

انتشار تصاویر دیگر از محلی که فاصله آن با زمین تنها اندکی بیش از یک متر است

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>