کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدروزبه نعمت‌اللهی کنسرت مجازی برگزار می‌کند

روزبه نعمت‌اللهی خواننده پاپ از برپایی یک برنامه زنده ویژه و متفاوت در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش هنرآنلاین: به نقل از مهر، اشکان آزادبخت مدیر رسانه‌ای روزبه نعمت‌اللهی خواننده موسیقی پاپ کشور با اعلام این خبر توضیح داد: متاسفانه در ماه‌های گذشته تلاش‌های زیادی برای رزرو تالار برپایی کنسرت انجام گرفته شد، اما این تلاش‌ها تا به امروز نتیجه‌ای نداشته و طبق تصمیماتی که خود روزبه گرفته بنا شده که او به زودی اولین کنسرت مجازی خود را برگزار کند. این کنسرت به احتمال فراوان در یکی از وبسایت‌های معتبر به صورت زنده برگزار می‌شود که اطلاعات جزئی آن در روزهای آینده به طرفداران اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: در ماه‌های گذشته رفتارهایی با روزبه شده که وی همان طور که قبلاً هم اعلام کرده بود، ترجیح می‌دهد دیگر در تهران هیچ کنسرتی برگزار نکند و با تمام مشکلاتی که هست ترجیح می‌دهد این بار از طریق فضای مجازی در کنار هواداران خود باشد. این در حالی است که گروه اجرایی کنسرت در این مدت نهایت تلاش خود را کرده تا بتواند به بهترین شکل ممکن این کنسرت مجازی را که برای اولین بار اتفاق می‌افتد، برگزار کند.

مدیر رسانه‌ای روزبه نعمت اللهی در پاسخ به پرسشی مبنی بر جزییات این برنامه زنده بیان کرد: هنوز زمان این اجرا مشخص نشده اما در روزهای آینده اطلاعات کامل این اتفاق هیجان‌انگیز از طریق رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>