کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدباورهای غلط در مورد چربی‌ ها

تا به حال در مورد خواص و معایب برخی از چربی‌ها از قبیل کره و گوشت، مطالب بسیار زیادی خوانده و شنیده‌ایم که برخی از آنها به نظر کاملاً اشتباه می‌آید.

چربی ها


به گزارش پایگاه خبری سلامانه به نقل از msn، این که تصور کنیم چربی باعث چاقی می‌شود، تصور غلطی است. چربی تنها می‌تواند منجر به احساس پری شده و باعث شود کمتر بخورید. جالب است که هضم کربوهیدرات‌ها از هضم چربی سخت‌تر است. هضم چربی باعث تحریک و آزادسازی هورمون‌های سیری می‌شود و از پرخوری جلوگیری می‌کند.

برای چند دهه به ما گفته شده است که چربی‌های موجود در کره، پنیر و گوشت قرمز باعث مسدود شدن شریان‌ها و حمله قلبی می‌شود. با این حال مطالعات اخیر نشان می‌دهد که چربی‌های اشباع مصرف این چربی‌ها در حد اعتدال خطر آنچنانی ندارد.

این باور که تصور کنیم کره مضر است، نیز جای تردید دارد. مطالعات اخیر نشان داده‌اند که مصرف کره می‌تواند بخشی از یک رژیم غذایی سالم باشد.

خوردن زرده تخم مرغ نیز بر خلاف باور عمومی مضر نیست. تخم مرغ منبع بزرگی از پروتئین است که منجر به بهبود حافظه و عملکرد شناختی می‌شود.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>