کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشهروندان هنگ کنگ اجساد خود را به جواهر تبدیل می‌کنند +تصاویر

شهروندان هنگ کنگ به دلیل جا نداشتن برای دفن اجساد آنها را به جواهر تبدیل می کنند
جواهر

دیجیاتو: هنگ کنگ یکی از پرجمعیت ترین شهرهای دنیا به شمار می رود که در مساحتی حدود ۷۸ کیلومتر مربع بالغ بر ۷ میلیون نفر جمعیت دارد. حضور این تعداد انسان در فضایی به این محدودی مشکلاتی نیز در بر دارد که فقط به افراد زنده مربوط نمی شوند، بلکه گریبان مرده ها را هم گرفته.

داستان این است که بیشتر جمعیت این شهر جزیره ای را افراد کهنسال تشکیل داده اند و در نتیجه تعداد مرگ و میر سالانه در این منطقه افزایش یافته است؛ در ضمن، چینی ها رسم دارند کالبد مرده ها را بسوزانند و خاکستر آنها را در مکانی مخصوص که به «محل نگهداری خاکستر اجساد» معروف است، نگهداری نمایند. با اینکه جعبه های نگهداری آنها حجم بسیار کمتری از جسد اشغال می کند، اما باز هم این شهر با معضل کم جایی برای نگهداری مرده ها مواجه گشته است.

شهروندان هنگ کنگی دیگر همانند گذشته خاکستر را درون پارک های عمومی یا ساحل پخش نمی کنند و رسم کنونی آنها این شده تا مکانی فیزیکی برای عزیزان از دست رفته خود داشته باشند تا در مناسبت ها و مواقع دلتنگی به آنجا رفته و انواع غذا، پول و دیگر نذورات خود را برای اموات خیرات نمایند.

پیرو پر شدن انبارهای مذکور، سازمان های دولتی و خصوصی به دنبال یافتن راه حل های نو برای برطرف نمودن این مشکل هستند تا همچنان خانواده ها امکان ادای احترام به عزیزان متوفی خود را داشته باشند و در عین حال، فضای فیزیکی چندانی هم برای نگهداری خاکسترها اشغال نگردد.

در همین راستا، ارگان های دولتی یک وب سایت یادبود راه اندازی نموده اند که خانواده ها می توانند اعانه ها و خیرات خود را به طور مجازی ارائه دهند. همچنین، یک لابراتوآر نیز طرحی جالب مطرح کرده و آن این است که خاکستر اجساد مردگان را به سنگ های قیمتی یا جواهرات تبدیل می کنند تا همیشه در دسترس بازمانده ها باشند و مثلا همانند یک انگشتر آنها را به دست کنند.

شهروندان هنگ کنگ اجساد خود را به جواهر تبدیل می کنند +تصاویر

شهروندان هنگ کنگ اجساد خود را به جواهر تبدیل می کنند +تصاویر

شهروندان هنگ کنگ اجساد خود را به جواهر تبدیل می کنند +تصاویر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>