کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدورود نخستین تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ به ایران + عکس

اولین تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ وارد منطقه آزاد اروند شد. کمپانی تویوتا در جدیدترین مدل لندکروز تغییراتی در این خودروی محبوب ایجاد کرد.

به گزارش عصرایران ، تغییرات تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ را می توان در تزئینات داخلی خودرو به خصوص قسمت عقب، تغییرا چراغ جلو و ترکیب بندی عقب خودرو مشاهده کرد.

لندکروز وارد شده به منطقه آزاد اروند
تویوتا لندکروز
ورود نخستین تویوتا لنکروز 2016 به ایران (+عکس)


قسمت جلوی این خودرو طراحی کاملا جدیدی دارد که شامل مجموعه چراغ های جلوی نوین، جلوپنجره بال شکل بزرگ تر و سپری جدید با مجموعه چراغ های مه شکن بازطراحی شده است.

 تصاویر برگرفته از منابع خارجی
ورود نخستین تویوتا لنکروز 2016 به ایران (+عکس)
ورود نخستین تویوتا لنکروز 2016 به ایران (+عکس)
ورود نخستین تویوتا لنکروز 2016 به ایران (+عکس)

چراغ های جلوی جدید این خودرو دارای ساختار LED و هم چنین LEDهای دید در روز خواهند بود.

نمای عقب این خودرو کمترین تغییرات را تجربه کرده است. چراغهای عقب با همان نمای قبلی بوده با این تفاوت که چراغهای عقب مجهز به  LED شده است.
با ورود به کابین این خودرو مشخص است که تغییرات خاصی در آن انجام شده است.داخل کابین  از بالشتک‌های نرم‌تر بر روی تمامی صندلی‌ها استفاده شده و همچنین ضخامت برخی قطعات بکار رفته در داخل کابین هم نسبت به قبل بیشتر شده است.

از دیگر امکانات داخلی کابین هم می‌توان به یک صفحه نمایشگر ۴٫۲ اینچی TFT چند رسانه‌ای در کنسول مرکزی و یک صفحه نمایشگر بزرگ ۹ اینچی به جای ۸ اینچی مدل اصلی برای سیستم سرگرمی سرنشینان عقب، شارژر بی‌سیم با خروجی ۱۲ ولتی و… اشاره کرد.
موتور ۸ سلیندر این خودرو که ۵٫۷ لیتری است، ۳۸۱ اسب بخار قدرت دارد و با گیربکس ۸ دنده که برای این خودرو تعبیه شده، مشکل شتاب پایین آن نیز در مدل های قدیمی رفع شده است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>