کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکمربند های لاغری وزن راکاهش نمی دهد

رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: کمربندهای لاغری تاثیری روی کاهش سایز و وزن بدن ندارند و دل بستن به اینگونه وسائل برای لاغر شدن کاملا اشتباه است.

کمربند های لاغری

به گزارش ایرنا از سازمان غذا و دارو، علیرضا سلیمانی افزود: سال ها است که سازمان غذا و دارو برای کمربند های لاغری مجوزی صادر نکرده است؛ اگر منظور از کمربند های لاغری آن دسته از کمربند هایی است که با ایجاد لرزش موضعی و حرارت موجب کم شدن حجم چربی می شوند که به صراحت می توان اعلام کرد، طی چند سال اخیر مجوزی از سوی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی برای ورود آن صادر نشده است.

وی در عین حال به برخی لوازم ارتوپدی که به ساپورت های لاغری معروف شده اند نیز اشاره کرد که و گفت: این لوازم ، خاصیت کمک درمانی دارند و موضوع یاد شده در خصوص آن ها متفاوت است.

رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو با اشاره به برخی تبلیغات روزنامه ها، مجلات و اینترنت و شبکه های ماهواره ای در خصوص کمربند های لاغری، تصریح کرد: کسی نمی تواند ادعا کند که بدون زحمت و صرفا با استفاده از کمربندها، راحت سرجای خود می نشیند و چربی های اضافی را آب می کند.

سلیمانی با تشریح چگونگی عملکرد این دستگاه ها، گفت: این دستگاه ها با استفاده از دو مکانیسم لرزش موضعی یا ایجاد حرارت به صورت موقتی آن هم در حدی ناچیز چربی های زیرجلدی را جابجا یا آب میان بافتی ناحیه زیر کمربند را تبخیر می کنند و باعث کاهش سایز می شوند.
وی یادآور شد: دستگاه هایی آماتوری موجود در بازار که خیلی هم برای آن ها تبلیغ می شود به هیچوجه در خصوص ادعای خود صادق نیستند بنابراین با قاطعیت می توان گفت، جهت کاهش منطقی وزن هیچ چیز نمی تواند جایگزین فعالیت ورزشی شود.

رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: ملزوماتی مانند انواع آویزها، زانوبند، مچ بند، گردن بند و به ویژه شکم بند هایی که جهت وضعیت استقرار کمر و مراقبت بعد از زایمان مورد استفاده قرار می گیرد، مجوز دارند اما مصرف کنندگان این اقلام باید برای اطمینان از اصل بودن این تجهیزات باید اقدام به شناسایی آن ها از طریق سایت اداره کل تجهیزات پزشکی به نشانی imed.ir بر مبنای نام شرکت یا محصول، کنند.

سلیمانی افزود: مصرف کنندگانی که از این طریق اقدام به ردیابی اصالت محصول خود می کنند به راحتی می توانند از نمایندگی های معتبر و شرکت های توزیع کننده، محصول اصیل و غیر اصیل را شناسایی کنند.

وی ادامه داد: دقت در فاکتور فروش و برگه ضمانت دستگاه، راه دیگری برای شناسایی اصالت تجهیزات مورد نظر است؛ از روی شماره سریال دستگاه و استعلام آن در سایت تجهیزات پزشکی می توان نسبت به صحت و سقم مجوز واردات صادره اطمینان حاصل کرد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>