کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدآخرین خبرها از افزایش مرخصی زایمان

مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: برای اجرای افزایش مرخصی زایمان بالغ بر ۳۰۳ میلیارد تومان اعتبار لازم است که با توجه به درخواست ارائه شده، تاکنون اقدامی از سوی دولت صورت نگرفته است.


آخرین خبرها از افزایش مرخصی زایمانسیروس نصیری مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: در بحث افزایش مرخصی زایمان، قانون، دولت را مخبر به انجام آن کرده است که در حال حاضر در بخش دولتی این طرح در حال اجرا است اما در بخش نیمه خصوصی سازمان تامین اجتماعی هنوز اقدامی را انجام نداده است.

وی تصریح کرد: برای اجرای افزایش مرخصی زایمان ۳۰۳ میلیارد تومان اعتبار لازم است که سازمان تامین اجتماعی هزینه برآورد شده را به دولت اعلام کرده اما کماکان در انتظار تامین اعتبار از سوی دولت هستیم.

نصیری با اشاره به دستگاه‌های در حال اجرای این طرح افزود: آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و دیگر دستگاه‌های دولتی که بودجه خود را از دولت دریافت می‌کنند در حال اجرای این طرح هستند.

مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: پروسه ۲ساله افزایش مرخصی زایمان، با توجه به اعلام اعتبار درخواستی به دولت و نیز تمایل دولت به تامین اعتبار و اجرای آن، تاکنون محقق نشده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>