کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنوشیدنی‌ های شیرین به قلب آسیب می زند

محققان در بررسی‌های جدید خود اعلام کرده‌اند که نوشابه‌ها و دیگر نوشیدنی‌های شیرین شده با شکر، به طور جدی می‌تواند به سلامت قلب آسیب برساند.

نوشیدنی


به گزارش سلامانه به نقل از everydayhealth، شکر اضافه شده به این نوشیدنی‌ها خطر حمله قلبی، و سکته مغزی را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد. همچنین مصرف یک یا دو وعده از این نوشیدنی‌ها در روز تا ۳۵ درصد افزایش می‌دهد. خطر ابتلا به سکته مغزی نیز با این میزان مصرف ۱۶ درصد است ضمن این که خطر ابتلا به دیابت نوع دو نیز ۲۶ درصد گزارش شده است.
این گزارش ۲۸ سپتامبر در مجله کالج متخصصان قلب آمریکا به چاپ ریده است و تمرکز آن بر تأثیر قند اضافی نوشیدنی‌ها بر روی قلب است.
به گفته محققان این مطالعه نوشیدنی‌های شیرین حاوی ۳۵ گرم یعنی برابر با ۹ قاشق چای خوری قند هستند. همچنین تولید کنندگان این نوشیدنی‌ها اغلب قند یا شربت ذرت با فروکتوز بالا را برای شیرین کردن این نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>