کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشهره لرستانی : ۴۰ کیلووزن کم کرده‌ام

لرستانی با اشاره به اینکه در یک سال گذشته ۴۰ کیلووزن کم کرده‌ام، گفت: هر نقشی را قبول نمی‌کنم و تنها حاضر به بازی در نقش‌های خوب هستم.

شهره لرستانی

شهره لرستانی (بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر) درباره فعالیت‌های اخیر خود به ایلنا؛ گفت: در یک سال گذشته علی‌رغم اینکه پیشنهاد بازی در چند نقش سینمایی را داشتم اما به دلیل خوب نبودن نقش‌ها قبول نکردم.
وی با بیان این مطلب که در طول این مدت ۴۰ کیلو وزن کم کرده‌ام؛ افزود: از این به بعد هر نقشی را قبول نخواهم کرد و تنها در نقش‌های خوب بازی می‌کنم.
لرستانی در پاسخ به این سوال که در یک سال اخیر مشغول چه کاری بوده است؟ گفت: دو فیلم‌نامه به نام‌های «چیپس‌وپنیر» و «دکتر پرنیان» نوشته‌ام و در جست‌وجوی سرمایه‌گذار برای این دو فیلم‌نامه هستم.
بازیگر «لیلی با من است» با اشاره به دلایل پیدا نشدن سرمایه‌‌گذار گفت: چند نفر پیدا شد اما از آنجا که این افراد غیرسینمایی بودند و شناخت درستی از این عرصه نداشتند تا امروز این همکاری شکل نگرفته است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>