کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدقیمت‌های پیشنهادی املاک لوکس در پایتخت

بررسی‌های میدانی از بازار املاک لوکس نشان می‌‌دهد: بخش عمده‌ای از واحدهای عرضه شده در این بخش از بازار ملک با قیمت‌های بالاتر از میانگین قیمت منطقه‌ای در فایل‌های فروش قرار گرفته اند از این رو متقاضیان برای خرید واحدهای با متراژ بالاتر از ۲۰۰ منتظر اجرای طرح جدید لیزینگ مسکن هستند و فعلا دست نگه داشته اند.

به گزارش «دنیای اقتصاد» دلالان بخش گران‌قیمت بازار مسکن در این باره معتقدند این بخش به دلیل کفایت توان مالی طرف تقاضا، معمولا در زمان صعود یا جهش سطح کلی قیمت‌ها، واکنش سریع و مستقیم نشان می‌دهد و به تناسب سایر آپارتمان‌های مسکونی دچار تورم می‌شود؛ اما هنگام رکود و تخلیه حباب مسکن، شیب قیمت پنت‌هاوس‌ها نه‌تنها کاهش پیدا نمی‌کند که به روند افزایشی خود ادامه می‌دهد.

به گفته آنها اما انتشار اخباری مبنی بر اجرای طرح لیزینگ مسکن برای خانه‌های لوکس سبب شده تا متقاضیان این از بازار فعلا کمی منتظر بمانند، البته به گفته مشاوران املاک مناطق شمالی تهران این بخش از بازار همیشه مشتریان خاص خود را دارد.

قیمت‌های پیشنهادی املاک لوکس در پایتخت

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>