کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسن واقعی جنیفر لوپز و بیانسه و … لو رفت!

معمولا بسیاری از خانم ها درمورد سن واقعی شان پنهان کاری می کنند. به معرفی معروف ترین زنان هالیوودی می پردازیم که درمورد سن واقعی شان دروغ گفته بودند.

جنیفر لوپز

اعتراف سن واقعی برای برخی، به خصوص خانم ها، کمی دشوار است. این موضوع میان هالیوودی ها نیز تبدیل به یک معضل شده است طوری که برخی از آنها سن واقعی شان را پشت دروغ هایشان پنهان می کنند. ما در اینجا نام برخی از آنها را برایتان آورده ایم.

۱٫ بیانسه beyonce گفته بود که متولد ۴ سپتامبر ۱۹۸۱ است. اما پدر او در مصاحبه ای اعتراف کرد که بیانسه همسن پینک خواننده هالیوودی است و با او به مدرسه می رفته است. اگر حرف های او درست باشد، بیانسه اکنون ۳۶ ساله است.

۲٫ جنیفر لوپز jennifer lopez هم ستاره دیگری است که سن اش را کم کرده است، البته نه خیلی. هنگامی که نامزد او شان کامز در سال ۱۹۹۹ توسط پلیس دستگیر شد، جنیفر برای پاسخ گویی به سوالات احضار و مجبور شد تا سال واقعی تولد خود را اعتراف کند. بله، او متولد ۱۹۶۹ است، نه ۱۹۷۰٫ البته او با این سن هنوز هم از دخترهای ۲۲ ساله زیباتر به نظر می رسد.

۳٫ هنگامی که نیکول شرزینگر nicole scherzinger در گروه «Pussycat Dolls» بود، ادعا کرد که ۲۸ سال دارد اما بعدها گفت که ۲ سال از سن اش را کم کرده بود تا برای طرفدارانش جذاب تر به نظر برسد.

۴٫ اولین باری که نیکی میناژ nicki minaj روی سن آمد، ادعا کرد که متولد سال ۱۹۸۴ است اما گزارشات پلیس نشان می دهد که او در سال ۱۹۸۲ به دنیا آمده است.

۵٫ برای این که ساندرا بولاک sandra bullock برای بازی در فیلم «Love Potion #9» نقش خود را طبیعی تر جلوه دهد، به دروغ گفت که ۲۹ سال دارد، چیزی که در دنیای هالیوود نادر است. او در مصاحبه ای می گوید: «من گفته بودم که هیچ وقت دروغ نمی گویم، تنها یک بار مجبور به این کار شدم که آن هم به ضررم تمام شد. حال هم خودتان سن واقعی من را حدس بزنید.»

۶٫ میلا کونیس mila kunis نیز درست مانند ساندرا بولاک به دلیل بازی در فیلمی مجبور شد خودش را بزرگ تر از سن واقعی اش نشان دهد. اگر چه او تنها ۱۴ سال داشت اما ادعا کرد که دختری ۱۸ ساله است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>