کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدربودن زن جوان به بهانه مسافرکشی

راننده ای که زن جوانی را ربوده بود و قصد آزارش را داشت، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به زندان و تبعید محکوم شد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ۲۹ خردادماه ماموران کلانتری ابوذر زن جوانی را دیدند که خود را از یک پراید مشکی رنگ که درحال حرکت بود، به بیرون پرتاب کرد.

بلافاصله این زن که به شدت مصدوم شده بود به بیمارستان منتقل شد و ماموران نیز به تعقیب خودروی پراید پرداختند و در نهایت پس از تصادف با چهار خودروی دیگر موفق به دستگیری راننده آن شدند.

مرد جوان منکر هرگونه اطلاعی درخصوص پرتاب شدن زن از خودرواش شد ولی در ادامه صحبت های شاکی که به شدت مجروح شده بود، همه چیز را مشخص کرد.

این زن به ماموران گفت: تازه چند روز است که زایمان کرده ام. آن روز درحالیکه که نوزادم را پیش مادرم گذاشته بودم به خانه خودمان رفتم تا وسایلی را بردارم. پس از آن به خیابان آمدم تا تاکسی سوار شوم که این راننده برایم بوق زد. من هم به خیال اینکه مسافر کش است سوار شدم. اما او در راه تغییر مسیر داد و به اعتراضم توجهی نکرد. هرچه التماس کردم فایده ای نداشت. تا اینکه متوجه شدم قصد آزار و اذیت مرا دارد. برای همین به او گفتم اگر ماشین را متوقف نکنی خودم را به بیرون پرت می کنم. او هم توجهی نکرد برای همین برای نجات خودم مجبور شدم خودم را به بیرون پرتاب کنم.

با این اظهارات مرد جوان نیز مجبور به اعتراف شد و پرونده وی برای رسیدگی به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

صبح دیروز این پسر در مقابل هیات قضایی این شعبه قرار گرفت و محاکمه شد. او در خصوص اتهام خود به هیات قضایی گفت: آن زمان من تازه دو ماه بود که از زندان آزاد شده بودم. من به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر و رابطه نامشروع به زندان افتادم. وقتی آزاد شدم شیشه مصرف می کردم. برای همین حال طبیعی نداشتم که زن جوان را سوار ماشین کردم و به فکر ربودن او افتادم که این زن خودش را نجات داد.

در پایان جلسه نیز هیات قضایی وارد شور شدند و مرد جوان را به سه سال زندان و یکسال تبعید به شهرستان ریگان کرمان محکوم کردند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>