کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداگر آنجلینا جولی ایرانی بود چگونه آرایش می کرد؟!!

امیر یگانه خواننده کشورمان با انتشار عکسی از چهره آنجلینا جولی، نسبت به آرایش های غلیظ زنان و دختران کشورمان واکنش نشان داده است.
دور از ذهن نیست که اگه آنجلینا جولى در ایران بود شاید به این شکل آرایش میکرد!

آرایش آنجلینا جولی

دماغشو در سن بیست و چند سالگى عمل میکرد و دندوناشو به رنگ سفید گچى در می آورد و تزریق ژل به لباشو از اولویت هاش میدونست. سالی حداقل دو بار موهاشو از مشکی پرکلاغى به بلوند و برعکس تغییر رنگ میداد.

حتی برای رفتن به بقالى هم رژ لب زننده میکشید و با لنز سبز و آبى عجیب بودن صورتش رو کامل میکرد.
کمابیش همه به خارج از کشور سفر کردیم و دیدیم که از دور ایرانی بودن دختران ما رو میشه تشخیص داد اونم به دلیل تیپ و آرایش غلیظ، عجیب و به دور از عرف هر جامعه ای چه مسلمان و چه غیر مسلمان!

بیاین به جای ایجاد کمپین هاىِ به درد نخور، از خودمون و خانوادمون شروع کنیم و بفهمیم بدون آرایش بودن شلخته بودن و زشت بودن نیست ،صرفا انقدر به صورتهاى مصنوعى عادت کردیم که صورتی با پوست و رنگ طبیعىِ یک انسان برامون عجیب به نظر میرسه!

روشن و مُبرهَن است که در کشورمون همه بانوان به این شکل نیستند اما باید قبول کرد این موضوعِ زننده تبدیل به یه اپیدمی شده.

دوستاتون رو تگ کنین و در مورد این موضوع و ریشه هاش در کمالِِ احترام بحث کنیم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>