کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدزنی که در فرانسه خود را منفجر کرد که بود ؟ + عکس

هویت زن انتحاری در شمال پاریس مشخص شد.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری ها، در یورش صبح دیروز چهارشنبه پلیس فرانسه به آپارتمانی در منطقه “سن دونی” در حومه شمالی پاریس، یک زن خود را منفجر کرد. او مراکشی الاصل و “حسنا بولحسن” نام دارد.

او به هنگام یورش پلیس به واحد آپارتمانی اش، ابتدا وارد خیابان شد و سپس خود را به وسیله جلیقه انفجاری اش منفجر کرد.

او نخستین زن انتحاری در اروپاست که خود را منفجر کرد و کشته شد. وی ۲۶ ساله و متولد فرانسه از پدر و مادر مراکشی است.
رسانه های فرانسوی می گویند او همیشه در آرزوی پیوستن به افراط گرایان اسلامی بود.

“حسناء بولحسن” زن انتحاری در شمال پاریس. او متولد فرانسه و مراکشی الاصل است

حسناء بولحسن

 

زن انتحاری در پاریس که بود؟

درگیری ها و محاصره آپارتمانی در حومه شمالی پاریس توسط پلیس و واحدهای ویژه ارتش فرانسه در بامداد چهارشنبه، ۷ ساعت طول کشید. در این عملیات ۲ نفر کشته و ۷ نفر دیگر بازداشت و چند پلیس هم زخمی شدند.

در ابتدا شایعه هایی منتشر شد که این زن همسر” عبدالحمید اباعود” عضو داعش و مغز متفکر حملات پاریس است اما اطلاعات بعدی این موضوع را رد کرد. براساس اطلاعات فعلی او دختر خاله ابوعود است.

شهر پاریس در جمعه شب گذشته شاهد چند حمله مسلحانه و انفجار انتحاری بود که در نتیجه آن ۱۲۹ نفر کشته شدند. هنوز همه عوامل و افراد مرتبط با این حادثه دستگیر نشده اند. پلیس فرانسه تلاش کرد در حمله به منطقه سن دونی مغز متفکر این حملات را دستگیر کند اما نتوانست و هنوز مشخص نیست او کجاست.

این زن متولد منطقه کلیشی لاگارین پاریس است و همیشه به دنبال پیوستن به افراط گرایان اسلامی بود تا جایی که بارها تلاش کرد برای پیوستن به داعش به سوریه یا عراق سفر کند اما در نهایت تصمیم گرفت در فرانسه دست به عملیات بزند. او همیشه فرانسه را سرزمین کفار می نامید.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>