کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددختر فوتبالیست با گریم مردانه وارد مسابقه فوتبال شد + عکس

بریندا پرز برای اینکه ثابت کند، زنان چیزی از مردان کم ندارد، و می توانند در مردمی ترین ورزش جهان رقیب آنها باشند، با تغییر چهره خود، وارد زمین بازی میان دو تیم مردان در اسپانیا شد و گلزنی کرد.

زن فوتبالیست
این برنامه تلاش می کند که ثابت نماید، فوتبال زنان از مردان چیزی کم ندارد، به این منظوربریندا پرز بازیکن ۲۱ ساله پس از تغییر چهره وارد زمین شد و با هنرنمایی و ارائه تکنیک های فردی، یک پاس گل داد و دو گل به ثمر رساند.
بر اساس این گزارش، بریندا برای تغییر چهره خود، هفت ساعت کامل آرایش شد، و از ماسک مخصوصی استفاده کرد تا چهره ای مردانه داشته باشد.
این فیلم ویدیویی بر روی سایت هورمیگیرو پخش شد و تاکنون ۵ میلیون نفر آن را دیده اند، همچنین شمار زیادی از طریق سایت یوتیوب آن را مشاهده کرده اند.
بریندا تنها در لحظات آخر بازی چهره واقعی خود را با بازیکنان و اندک تماشاگرانی که در استادیوم بودند، نشان داد.
بازیکن فوتبال زنان اسپانیا، این تجربه را «فراموش نشدنی» توصیف کرد و از اینکه توانسته به نحو خوبی بازی کند، ابراز خوشحالی کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>