کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپیدا شدن مردی که ۱۴ ماه در اقیانوس گم شده بود ! + تصاویر

یک ماهی گیر که بیش از یک سال در اقیانوس آرام سرگردان بود، به طور معجزه آسایی زنده ماند.

یکی از روزهای نوامبر ۲۰۱۲،  یک ماهیگیر به نام سالوادور بی توجه به شرایط آب و هوایی اعلام شده، با قایق ۲۵ فوتی فایبرگلاس خود راهی دریا شد.

 

اما به علت ازدیاد ماهی گیری در امتداد ساحل مکزیک، ماهی زیادی برای صید وجود نداشت، لذا ماهی گیر ماجرا جو برای صید ماهی ۱۲۰ مایل دورتر شد. از قضا آن روز همراه همیشگی سالوادور نبود و در عوض، وی یک دستیار بی تجربه ۲۲ ساله را با خود راهی کرد. آن ها در طی یک ساعت تعداد زیادی ماهی و چند کوسه صید کردند.

 

 

با شروع طوفان به ناگاه موتور قایق آن ها از کار ایستاد، ولی پس از گیر افتادن در این مخمصه خطرناک و ۱۴ ماه سرگردانی بر روی اقیانوس آرام، به طور معجزه آسایی سالوادور زنده ماند. پس از اینکه وی، توانست خود را به جزایر مارشال شمال شرق استرالیا برساند، مشخص شد که ۷۰۰۰ مایل از مقصد خود دور شده است.

 

 

با پایان طوفان ۱۶ روزه و آن هیاهوی اقیانوس، آن ها حدود ۳۰۰ مایل از ساحل دور شده بودند و دیگر توسط گروه نجات و جستجوی ساحل مکزیک، قابل شناسایی نبودند به طوری همه فکر می کردند آن ها در دریا غرق شده اند. در این مدت آن ها هرچیزی که دم دستشان می آمد می خورند که فقط زنده بمانند. از آشغال های روی سطح اقیانوس و موجودات دریایی گرفته تا خوردن ناخن ها  و انگشتان خود.

 

 

اما دستیار ۲۲ ساله سالوادور نتوانست دوام بیاورد و پس از ۴ ماه مرد. سالوادور هرروز افسرده تر می شد و فکر می کرد چیزی به پایان زندگی اش نمانده است. اما پس از ۴۳۸ روز به طور معجزه آسایی به ساحل رسید، اکنون داستان زندگی او توسط یک رمان نویس آمریکایی در حال نوشته شدن است.

 

 

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>