کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخانم ادل بازیگر می‌شود

خواننده مشهور و رکوردشکن بریتانیایی قرار است در فیلم بعدی زاویر دولان، کارگردان جوان و اسم و رسم‌دار کانادایی بازی کند.

ادل

به گزارش آنا، فیلم بعدی زاویر دولان، کارگردان جوان و مشهور فرانسه زبان کانادایی و سازنده آثاری مانند «مامی» و «تام در مزرعه» اولین فیلم انگلیسی زبان وی خواهد بود و با بازی جسیکا چاستین بازیگر آمریکایی و ادل، خوانده مشهور و رکوردشکن انگلیسی برنده جایزه اسکار بهترین ترانه سال ۲۰۱۳ برای فیلم «اسکای‌فال» ساخته خواهد شد.

گاردین به نقل از اسکرین دیلی گزارش داد که ادل مشغول مذاکرات اولیه برای ایفای نقش کوتاهی در فیلم «مرگ و زندگی جان اف. داناوان» است. این فیلم سینمایی را زاویر دولان کارگردانی می‌کند که کارگردانی ویدئوکلیپ رکوردشکن اخیر ادل با عنوان Hello را نیز بر عهده داشته است.

جسیکا چاستین بازیگر «درخت زندگی»، «بین‌ستاره‌ای» و «سی دقیقه پس از نیمه‌شب»، کیت هرینگتن بازیگر انگلیسی سریال تلویزیونی «بازی تاج و تخت»، سوزان ساراندون بازیگر«تلما و لوییز» و کتی بیتس بازیگر «میزری» از نقش‌آفرینان فیلم تازه زاویر دولان ۲۶ ساله هستند.

زاویر دولان اخیراً تولید فیلم «فقط پایان جهان» با بازی ماریون کوتیار و ونسان کَسل را به پایان برده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>