کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبرنامه عمو پوررنگ هم پخش نشد

داریوش فرضیایی در رابطه با عدم پخش برنامه‌ی «محله‌ی گل و بلبل» از مردم عذرخواهی کرد.

تصاویر عموپورنگ

به گزارش خبرآنلاین با پخش تیزر تبلیغاتی «محله‌ی گل و بلبل» نوید پخش این برنامه از امروز به مخاطبان این برنامه‌ی کودک داده شد. بعد از ظهر امروز عمو پورنگ با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرامش این مطلب را که «محله‌ی گل و بلبل» از امروز به صورت روزانه پخش خواهد شد را یادآوری کرد.

با فرا رسیدن ساعت پخش این برنامه و عدم نمایش آن از شبکه‌ی دوم سیما مخاطبان این برنامه با مراجعه به صفحه‌ی این مجری تلویزیون در اینستاگرام و ثبت کامنت‌های متعدد علت را از وی جویا شدند.

فرضیایی نیز ساعتی قبل با انتشار پستی درباره‌ی این مساله توضیح داد و از مخاطبانش عذرخواهی کرد. او نوشت:

«سلام دوستان

بابت عدم پخش برنامه امروز از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم.

به جان عزیزترین کس در زندگیم (مادرم) بنده هم مثل شما دیروز تیزر پخش برنامه را که زیرنویس کرده بودند از فردا هر روز پخش می‌شود را دیدم و بر این باور شدم که امروز صد در صد پخش خواهد شد

فراموش نکنید پخش یا عدم پخش اصلا به ما مربوط نمی‌شود.»

او همچنین در پیام صوتی که از کانال تلگرامش منتشر کرد ضمن اعلام این مساله که از دلیل عدم پخش این برنامه هیچ اطلاعی ندارد، مجددا از مردم عذرخواهی کرد. این مجری اطلاع‌رسانی صفحه‌اش را مبنی بر پست اینستاگرامی درویشعلی‌پور کارگردان این برنامه اعلام کرد.

فرضیایی در ادامه گفت:« گروه برنامه‌ساز عمو پورنگ همه‌ی تلاش خود را کردند تا مجموعه‌ای تولید کنند که بتواند شما را شاد کند و بخنداند. این‌که برنامه پخش نشد دست من یا عوامل نیست و شبکه‌ی دو باید این برنامه را پخش کند.»

عمو پورنگ ضمن اعلام این مساله که پس از این درباره‌ی زمان و پخش برنامه اظهارنظر نخواهد کرد، گفت از مردم و بچه‌هایی که به امید پخش شدن «محله‌ی گل و بلبل» پای تلویزیون نشسته‌اند، خجالت می‌کشد.

او در نهایت با امید به پخش برنامه، مردم را در جریان روند تولید برنامه قرار داد و گفت گروه «محله‌ی گل و بلبل» وظایف خود را درباره‌ی تولید و تدوین برنامه انجام داده‌اند و مساله‌ی عدم پخش آن ارتباطی با اعضای این گروه ندارد و تصمیم پخش یا عدم پخش آن بر عهده‌ی مسولان شبکه‌ی دو است.

احمد درویشعلی‌پور کارگردان «محله‌ی گل و بلبل» نیز پس از پخش نشدن برنامه در ساعت مقرر با انتشار پستی از مردم عذرخواهی کرد:

«بابت عدم پخش «محله گل وبلبل» از همه عذر خواهى می‌کنم …

با توجه به تغییرات متعدد در برنامه‌ریزى زمان پخش این مجموعه کار اطلاع‌رسانى براى بنده هم به عنوان کارگردان بسیار سخت شده است. باز هم عذر میخوام»

همه‌ی این مسائل و ناهماهنگی در پخش یک برنامه‌ی پرمخاطب کودک از تلویزیون در حالی اتفاق افتاده که تیزرهای پخش این برنامه روز قبل از شبکه‌ی دو سیما پخش شده و در کنداکتور پخشی که در سایت این شبکه‌ی تلویزیونی قرار دارد نام این برنامه برای پخش در ساعت ۱۸:۱۵ امروز ذکر شده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>