کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدرستوران آمریکایی KFC پلمب شد ! + عکس

رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان‌ از پلمب رستوران کی اف سی حلال به علت عدم ارائه پروانه کسب و مدارک لازم به این اتحادیه خبر داد

 اسدالله احمدی‌شهریور با بیان اینکه مدیر رستوران «کی اف سی» تا کنون هیچ‌گونه سند و پروانه کسبی به اتحادیه ارائه نکرده است، گفته بود که قرار بوده است مدیر این مجموعه تا ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه برای ارائه اسناد خود مراجعه کند.

وی در ادامه افزود بر اساس قانون اخطاری ۱۵ روزه برای ارائه مدارک به وی داده شده است که در صورت عدم مراجعه و تشکیل پرونده در این خصوص پس از اتمام مهلت مقرر، نسبت به پلمب این مجموعه اقدام خواهیم کرد.

احمدی‌شهریور با بیان اینکه رئیس اتاق اصناف تهران از جعل امضای خود توسط این فرد برای کسب پروانه خبر داده است، تاکید کرده بود: به احتمال بسیار زیاد پروانه جعل شده است که پس از اثبات جعل سند توسط وی، علاوه بر برخورد قانونی، مهلت ۱۵ روزه نیز منتفی و به سرعت برای پلمب آن اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه فعالیت این رستوران به شکل کنونی غیرقانونی بوده و باید در مرحله اول اقدام به دریافت پروانه می‌کردند،‌ گفته بود: به احتمال بسیار زیاد این واحد صنفی خارج از نوبت پلمب خواهد شد.

با وجود اظهارات رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان، عکس‌هایی از رستوران «کی‌اف‌سی» در فضای مجازی منتشر شده که نشان از پلمب شدن آن دارد.

۳۲۶۱۶۱_۲۵۷

۳۲۶۱۶۲_۷۳۵

در این خصوص نیز ۱۶ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز امروز به وزرای کشور و صنعت و معدن و تجارت در خصوص بازگشایی کافه و‌ رستوران‌هایی به سبک غربی به خصوص رستوران‌های آمریکایی عرضه مرغ سوخاری تذکر کتبی دادند.

علی فاضلی درباره پلمپ شعبه KFC در غرب تهران گفت: هیچ مجوزی برای فعالیت و ثبت رسمی برندهای آمریکایی KFC و مک‌دونالد در ایران صادر نشده و اساسا هیچ درخواستی نیز از سوی این دو برند مطرح آمریکایی برای فعالیت در ایران مطرح نشده است.

رئیس اتاق اصناف ایران افزود: ممکن است برخی به نام برندهای مشهور خارجی، اقدام به ثبت شرکت کنند اما دال بر این نیست که واحد مشغول به کار شده باشد بلکه باید مجوزهای لازم را از سوی مراجع ذیربط دریافت کند.

وی تصریح کرد: امروز دستورالعملی برای برخورد با آن دسته از فروشگاه‌هایی که از شهرت برندهای بین‌المللی سوءاستفاده می‌کنند، به تمام سازمان‌های بازرسی اصناف در سراسر کشور ابلاغ و اعلام شده است تا تمامی واحدهایی که با نام مک‌دونالد یا KFC فعالیت می‌کنند، پلمپ شوند.

فاضلی اظهارداشت: یک فروشگاه زنجیره‌ای مواد غذایی «KFC ایرانیان» در ایران مجوز گرفته است که هیچ ارتباطی با شرکت‌های آمریکایی مذکور نداشته و مجوزی هم برای فعالیت نمایندگان رسمی این دو شرکت آمریکایی صادر نشده است، بنابراین برخی در فضای مجازی با انتشار عکس‌هایی، فضا را متشنج کرده اند.

به گفته فاضلی، هنوز شکایتی دال بر گشایش غیرقانونی برندهای KFC و مک‌دونالد در ایران دریافت نکرده‌ایم ولی اگر برخی برندها با دریافت پروانه کار از دستگاه‌های دولتی مشغول به کار شده‌اند که قرابت با برندهای مذکور دارند، بحث دیگری است. در این رابطه شنیده‌ام، فست فودی به نام KFC بدون پروانه کسب، مشغول به فعالیت بوده که پلمپ هم شده است.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>