کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتلاش مادر سنگدل برای قتل فرزندانش با سم مورچه + عکس

مادری که قصد به قتل رساندن ۴ فرزند خود را با خوراندن سم داشت، دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ای اچ (EH) مادر سی و یک ساله‌ای است که تصمیم گرفت ۴ فرزند خود را که دو پسر و دو دختر بودند، با خوراندن سم مورچه به قتل برساند.
سم مورچه


بر اساس گزارش پلیس دالاس ، ای اچ که همسرش را دو سال پیش در سانحه تصادف از دست داد، خود برای گذراندن امورات زندگی خانواده‌اش عاجز می‌دید و تصمیم گرفت ابتدا فرزندانش را و بعد از آن‌ها خود را با خوراندن سم مورچه به قتل برساند. او سم مورچه را داخل بطری آب ریخت و فرزندانش را مجبور به نوشیدن آن کرد اما آن‌ها که از تصمیم مادرشان باخبر بودند، آب را در دهانشان نگه داشتند و قورت ندادند. خانم همسایه که از این اتفاق باخبر شده بود، با اورژانس تماس گرفت و این کودکان به بیمارستان منتقل شدند. کادر بیمارستان حال آن‌ها را مساعد گزارش کرد.

پلیس در ادامه افزود: همسایه این خانم که موگی نام دارد،‌ اظهار کرد: “او از مشکل پزشکی رنج می‌برد، او حتی گاهی فراموش می‌کند چند لحظه پیش چه تصمیمی گرفته و یا چه اتفاقی افتاده است. من از این حادثه شوکه شدم.”

پلیس در پایان گفت: ای اچ به اتهام توطئه‌چینی برای قتل فرزندانش دستگیر شد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر، پرونده‌اش به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>