کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدحضور چهار کمدین در سری جدید شام ایرانی

سری دوم مجموعه «شام ایرانی» با پایان مراحل فنی آماده توزیع می‌شود.

شام ایرانی

به گزارش بانی‌فیلم، سری دوم مجموعه ویدئویی «شام ایرانی» به کارگردانی سروش صحت مراحل تصویربرداری خود را سپری کرده است و پس از ایام عزاداری در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد. در این سری چهار کمدین در کنار یکدیگر به رقابت پرداخته‌اند. در شب اول میزبان یوسف تیموری است، شب دوم به منزل حمید لولایی می‌رویم، در شب سوم مهمانان طعم دستپخت مهران رجبی را خواهند چشید و سرانجام شب آخر علی صادقی آشپزی خواهد کرد. البته احتمال می‌رود در مرحله توزیع، جای شب‌های دوم و سوم تغییر کند و قسمت مربوط به لولایی و رجبی جا به جا توزیع شوند. تهیه‌کنندگی این سری را نیز محمد شایسته برعهده دارد.
صحت کارگردانی سری قبلی «شام ایرانی» را نیز برعهده داشت که با حضور پژمان بازغی، سام درخشانی، هادی کاظمی و پوریا پورسرخ، زمستان سال گذشته تصویربرداری شد و نیمه اول امسال توزیع شد. این برنامه در سری‌های قبلی با حضور محمدرضا شریفی‌نیا، برزو ارجمند، محمدرضا هدایتی و رضا شفیعی جم در یکی از فصل‌ها همراه بود که محمد شایسته آنرا کارگردانی کرد. شایسته همچنین با حضور کامبیز دیرباز، مهران غفوریان، حمید عسکری و امیرحسین رستمی نیز یکی از فصل‌های این مجموعه را جلوی دوربین برد که پارسال توزیع شد. پیش از اینها، بیژن بیرنگ نیز برای نخستین بار نسخه ایرانی این مجموعه را در دو سری آقایان و خانمهای بازیگر کارگردانی کرد که در سری اول با حضور مهدی پاکدل، اشکان خطیبی، رامبد جوان و سروش صحت همراه بود و در سری دوم هنرمندان زن از جمله بهاره رهنما، لادن طباطبایی، شقایق دهقان و سحر زکریا هر یک در قسمتی میزبان سه شرکت کننده دیگر بودند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>