کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمراقب عوارض محصولات آرایشی قاچاق باشید

محصول قاچاق در هر حوزه‌ای که مورد استفاده قرار گیرد، باید منتظر تبعات آن بود. زمانی این تبعات رنگ و بوی هشدار به خود می‌گیرد که پای سلامت انسان‌ها در میان باشد. استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی حوزه‌ای است که به صورت مستقیم با سلامت سروکار دارد، لذا در استفاده از این محصولات باید قدری دست به عصاتر حرکت کرد.


به گزارش پایگاه خبری سلامانه، کارشناس مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز همین نظر را دارد. سید سعید کرانیان با بیان اینکه استفاده از کالاهای آرایشی و بهداشتی قاچاق و یا فاقد مجوز وزارت بهداشت ممکن است فرد را دچار عوارض گوناگونی کند، گفت: «حساسیت، کچلی، آکنه و جوش سرسیاه، صدمات کبدی و ذهنی (ناشی از سم آفلاتوکسین و فلزات سنگین موجود در مواد آرایشی غیر مجاز)‌، اثر ناخوشایند ناشی از زخم روی پوست، کم کاری غدد فوق کلیوی و عوارض چشمی از شایع‌ترین عوارض استفاده از این نوع کالاهای فاقد مجوز است.»
وی با تاکیدبر اینکه شهروندان باید از خرید محصولاتی که بسته‌بندی آن‌ها قبلاً باز شده و مصرف شده‌اند خودداری کنند، تصریح کرد: «مصرف کنندگان باید به نام، نوع محصول، شرکت وارد کننده و نیز تاریخ تولید و انقضاء آن دقت نمایند. همچنین محصول را از نظر حجم و وزن،‌ ترکیبات و مواد تشکیل دهنده و شرایط نگهداری مورد دقت قرار دهند.»
کرانیان همچنین تاکید کرد: «مصرف کنندگان قبل از خرید هرنوع کالای آرایشی و بهداشتی، شماره مجوز و برچسب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را مورد توجه قرار دهند.»

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>