کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخانم‌ های مجری‌ ایرانی الاصل شبکه‌ های خبری خارجی +تصاویر

در این مطلب با تنی چند از خانم‌های ایرانی الاصل که به عنوان مجری یا گزارشگر در شبکه‌های معروف خارجی فعال هستند آشنا می شوید.

۱- ثریا صالح لواسانی
خبرنگار و مجری خبر سوئدی – ایرانی که در شهر اوپسالای سوئد بدنیا آمده و در همانجا نیز رشد کرد. وی مجری خبر TV4 است.

ثریا صالح لواسانی

۲- مریم نمازی
خبرنگار و مجری خبر بریتانیایی که برای شبکه انگلیسی الجزیره در لندن کار می کند.

۳- شالی زمردی
مجری خبر اخبار صبحگاهی شبکه فاکس نیوز آمریکا

۴- آسیه نامدار
آسیه نامدار با سابقه ۲۰ سال کار در CNN ، اکنون مجری خبر شبکه CCTV آمریکاست . خانم نامدار در سال۱۹۶۷ از پدر و مادری ایرانی در کراچی پاکستان به دنیا آمد.

۵- رودی بختیار
رودی بختیار در سال ۱۹۶۹ از پدر و مادری مهاجر در آمریکا به دنیا آمد. او سابقه کار در چندین شبکه خبری از جمله سی ان ان و رویترز را دارد و اکنون مجری خبر Thomson Reuters television است.

۶- کریستیان امانپور
خبرنگار ایرانی – بریتانیایی شبکه سی ان ان -وی متولد سال ۱۹۵۸ در لندن است. کریستین امان‌پور فرزند محمد امان‌پور مدیر هواپیمایی ایرانی و همسر بریتانیایی او پاتریشیا است. خانواده وی اندکی پس از تولد او از لندن به تهران نقل مکان کردند. کریستین تحصیلات خود را تا سن یازده سالگی در ایران و پس از آن تا پایان دوره دبیرستان در بریتانیا انجام داد. سپس به دانشگاه رودآیلند در آمریکا رفت و تحصیل خود را در رشته روزنامه‌نگاری در سال ۱۹۸۳ به پایان رساند.او که پیش‌تر به مدت ۲۰ سال گزارشگر ارشد بخش اخبار بین‌المللی شبکه خبری سی‌ان‌ان بود از سال ۲۰۱۰ مجری برنامه «این هفته» در شبکه ای‌بی‌سی است.گفته می‌شود امان‌پور بالاترین دستمزد را در میان خبرنگاران جهان دارد. گزارش‌های او تضمین کننده اهمیت یک خبر است.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>