کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدگلایه پریوش نظریه از سانسور صحبت هایش در خندوانه

پریوش نظریه بازیگر سینما و تلویزیون امشب مهمان برنامه خندوانه بود. او دقایقی پس از اتمام پخش این برنامه، از سانسور برخی صحبت‌هایش گله کرد.

پریوش نظریه

به گزارش سرویس رسانه کافه سینما، پریوش نظریه پس از آنکه پخش برنامه خندوانه تمام شد، در یادداشتی از سانسور برخی سوالات‌اش در برنامه خندوانه خبر داد و نوشت:
«از سوالهایی که در خندوانه پرسیدم و اجازه ی پخش نگرفت :
دلیلِ کشتار سگها و گربه ها توسط شهرداری در حالی که قانون اجازه ی این کار را نداده.
دلیلِ قطعِ درختان در شهر.
زشت بودن ساختمانِ” زیبا سازیِ شهر تهران “.
ساختنِ سازه ها قبل از فکر درمورد کاربرد آنها.
و اجازه ی ساخت به نماهای زشتِ ساختمانها.

اعتراض به برخورد معلمان پرورشی در مدارس با بچه ها.
و البته نمیدونم چرا درخواست برای محلی که شهرداری در اختیار خیریه ی یاران برکت مهر برای فروش محصولاتِ بانوان سرپرست خانوار قرار بده حذف شده بود»

به گزارش کافه سینما، نکته جالب توجه و در عین حال تامل برانگیز آنکه اغلب سوالات حذف شده مربوط به عملکرد شهردای تهران می باشد. از سوی دیگر چندی پیش خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر قرارداد ۵ میلیارد ریالی مابین برنامه خندوانه و شهرداری تهران، که سروصدای زیادی به پا کرد و پس از چندیمعاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران، گفت: قرارداد مترو با برنامه «خندوانه» یک قرارداد قانونی و رسمی است و احتمال دارد در صورت موافقت، شهردار تهران نیز در آن حضور داشته باشد.
وی، این قرارداد را و در راستای فعالیت‌های فرهنگی مترو دانست.
حال و باتوجه به سوالات حذف شده این مهمان خندوانه، پرسشی که به ذهن مخاطب می رسد این‌است که بین حذف سوالات مربوط به عملکرد شهرداری و قرارداد ۵ میلیارد ریالی خندوانه، ارتباطی وجود دارد یا نه؟

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>