کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبانوی اول آمریکا اوقات فراغت خود را چگونه می گذراند + عکس

این عکس ها مربوط به میشل اوباما ، همسر رئیس جمهور آمریکاست. او در حال گذراندن اوقات فراغتش در کنار دانش آموزان یک مدرسه است که به محوطه کاخ سفید آمده اند و در کنار خودش باغبانی می کنند، سالاد درست می کنند و غذا می خورند.

میشل اوباما

به گزارش جام جم آنلاین، برعکس خیلی از مردم دنیا که ترجیح می دهند فراغت شان را صرفا در دنیای مجازی بگذرانند این زن که وکالت خوانده است، تمایل دارد از طبیعت و همنشینی با کودکان لذت ببرد.

میشل چند سال پیش در گفتگویی رسانه ای اعلام کرده بود اجازه نمی دهد دخترهایش عضو فیس بوک شوند چون چنین فضایی مناسب فرزندانش نیست و آنها باید وقت شان را بهتر بگذرانند. ظاهرا نسخه ای که آمریکایی ها برای وقت گذرانی خودشان می پیچند با آنچه برای مردم دنیا می پیچند تا حد زیادی تفاوت دارد !

میشل اوباما از معدود زنان همسران رئیس جمهوری است که با سخنرانی خود در زمان انتخابات ریاست جمهوری نقشی بسزا در به قدرت رسیدن همسرش دارد.

گرچه شایعاتی درباره احتمال جدایی وی از باراک پس از پایان دوره ریاست جمهوری وی وجود دارد اما هنوز هیچ منبع محکمی این شایعات را تائید نکرده است.

تصاویر زیر بخشی از فغالیت های روزانه بانوی اول کاح سفید در باغ رویایی این مجموعه (رز گاردن) است.

-

-

-

-

-

-

-

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>