کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشعار روی تی شرت مریل استریپ دردسر ساز شد

مریل استریپ و دیگر ستارگان فیلم جدید او، برای شعار روی تی شرتشان با انتقاد روبه رو شدند.

مریل استریپ

به گزارش بانی فیلم به نقل از گاردین، روی تی شرت اعضای این فیلم نوشته شده بود: «ترجیح می‌دهم یک شورشی باشم تا برده» این نقل قولی از املین پانکارست است که مریل استریپ نقش او را در فیلم جدیدش بازی کرده است.
مریل استریپ و سه تن از دیگر بازیگران فیلم «سافرجت» یا «جنبش حمایت از حق رای زنان» پس از انتشار عکسی از آنها که تی‌شرتی با این شعار را پوشیده بودند، موضوع این انتقاد آنلاین شده‌اند.
این شعار از سخنرانی سال ۱۹۱۳ توسط املین پانکارست فعال حقوق زنان استخراج شده و «تایم آوت لندن» همراه بامصاحبه‌ای با استریپ، کری مولیگان، رومولو گارای و آن ماری داف، این عکس را منتشر کرد.
انتشار این عکس در توییتر موجب خشم نسبت به برخی حساسیت‌های نژادی شد که در این نقل قول می‌تواند به آنها اشاره شده باشد و برای برخی یادآور برده‌داری و کنفدراسیون شورشی‌ها باشد. در حالی که برخی انتخاب این شعار را تحسین کردند، برخی هم کمتر تحت تاثیر قرار گرفتند.
از جمله افرادی که به انتخاب این شعار اعتراض کرد دیری مک کیسون، فعال اجتماعی و سازمان دهنده نشست‌هایی در این باره بود که نوشت: مریل استریپ باید بهتر بداند. اگر نمی داند مسئول امور ارتباطات او باید بداند.
با توجه به این که این جملات از چند جمله از گفته‌های پانکارست برداشته شده، این انتقاد می‌تواند کمی درست به نظر برسد و این تصور به وجود آید که گوینده این کلمات معنای دیگری را در نظر داشت. در هر حال از نظر «تایم آوت» این شعار ارایه کننده این ایده است که صدای خودت را پیدا کن، اعصابت را حفظ کن و و با تصور «دختر خوب بودن» مقابله کن. این موضوع، تم اصلی این فیلم را نیز دربر می‌گیرد.
این دومین باری است که در طول یک هفته مریل استریپ در نقطه توجه واقع شد. او که در این فیلم در نقش پانکارست بازی کرده، با نظر بلاگرها که او را فمینیست خطاب کردند مخالف کرد و گفت: من فمینیست نیستم، انسان گرا هستن.
این فیلم قرار است آخر سپتامبر در آمریکا اکران شود و بر نخستین اعضای جنبش حق رای زنان در بریتانیا تمرکز دارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>