کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدیک سگ ولگرد تحویل بده ، ۷۰ هزار تومان دریافت کن !

چندروزی است که برخی شهرداری‌ها کشتار حیوانات ولگرد بالاخص سگ را ناشایست دانسته و اعلام کرده‌اند در قبال دریافت این حیوانات وجه‌نقدی را به تحویل‌دهنده می‌دهند.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، باور‌های غلط جای خودرا به صفات نیک ‌می‌دهند و آرام‌آرام شاهد به رسمیت شناختن حقوق حیوانات در جامعه‌ی خود هستیم، مشکل فقط این نیست که چرا با حیوانات خوش‌رفتاری نمی‌کنیم بلکه معضل اساسی اینجاست که فراموش کرده‌ایم آنها نیز همانند انسانها حق وحقوقی دارند.

** حمایت جالب شهردار اوشان‌فشم از حیوانات

گاهی تنها لازم است حقوق‌اولیه حیوانات را به رسمیت بشناسیم و اگر زندگی را برای آنها آسان نمی‌گیریم، حداقل عرصه‌حیات را بر این موجودات بی‌پناه تنگ‌تر نکنیم.

شهردار اوشان‌فشم در پیرو حمایت از حیوانات در تاریخ ۱۲/۷/۱۳۹۴ اعلام کرده‌است که در راستای قانون حمایت از حیوانات و ایمن‌سازی، با جمع‌آوری و انتقال سگ‌های ولگرد و بی‌صاحب به محیطی دیگر این طرح را به مدت یک ماه در شهر اجرا خواهد کرد.

شهرداری این منطقه می‌گوید: کسانی که هر قلاده سگ‌ ولگرد زنده تحویل دهند به ازای هر قلاده مبلغ هفتادهزار تومان دریافت خواهد کرد و این طرح با هماهنگی نواحی شهری و روز‌های پنج‌شنبه هرهفته در ساعت ۸صبح در محل نواحی انجام خواهد شد.

**شهرداری اما‌م‌زاده عبدالله و حمایت از حیوانات بی‌سرپرست

اگر کسی تشنگی سگی را در کنار چاهی که منتظر است فروبنشاند گناهانش بخشیده خواهد شد و این سنت پیامبران و نیاکان ما است.

شهرداری امام‌زاده عبدالله شهرستان آمل در پی نامه‌ای به ریاست محترم انجمن حمایت از حیوانات این شهر گفته‌است: تاکنون در خصوص اقدامات ناشایست انجام شده در حق‌و‌حقوق سگ‌ها از جامعه حمایت از حیوانات عذرخواهی می‌نماییم و از جنابعالی خواستارم تا در جلسه‌ای با موضوع حمایت از حیوانات بی‌سرپرست که در راستای اجرای دستورالعمل حمایتی وزارت کشور است حضور بهم رسانید.

شهرداری امام‌زاده عبدالله معتقد است: این جلسه، نتایج و تصمیم‌های آن جهت احیای حق و حمایت همه‌جانبه از حیوانات است و امیدواریم در راستای اهداف حمایت از حیوانات بی‌صاحب گامی مؤثر برداریم.

**احقاق حق حیوانات

حال که شهرداری اوشان‌فشم و امام‌زاده عبدالله آمل در اقدامی کم‌نظیر در کشور اطلاعیه حمایت از حیوانات بی‌سرپرست را صادر کرده و با توزیع آن حمایت خود را از این قشر اعلام کرده‌اند، امید است که سرتاسر کشور در حفظ حقوق حیوانات گامی مؤثر بردارند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>