کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدزن سال ۲۰۱۵ به انتخاب مجله بیلبورد + عکس

مجله موسیقی “بیلبورد” روز پنجشنبه خوانند مشهور لیدی گاگا را به عنوان زن سال انتخاب کرد چرا که او را به عنوان یک شخصیت کلیدی تاثیر گذار معرفی کرد که در سال ۲۰۱۵ موجب بروز مباحث متعددی شده است.

عکس لیدی گاگا


این خواننده ۲۹ ساله پس از دریافت این خبر مبنی بر انتخاب وی به عنوان زن سال ، در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی نوشت:”من باورم نمی شود که بیلبورد نام مرا انتخاب کرده است و بسیار متشکرم. من بسیار سپاسگذارم”
سال گذشته گاگا برای اجرای ترانه “صدای موسیقی” در مراسم اسکار که در ماه فوریه برگزار شد انتخاب شد و به گزارش نیک صالحی سپس از صدایش در جهت آگاه کردن عموم نسبت به تجاوزهای جنسی در پردیس کالج ها استفاده کرد.
او همچنین اخیرا در یک مجموعه چند قسمتی به نام داستان های ترسناک امریکایی:هتل ، برای اولین بار کار بازیگری انجام داده است.
جایزه لیدی گاگا در ماه دسامبر در مراسم مخصوص بیلبورد که در نیویورک برگزار می شود به وی اهدا خواهد شد. سال گذشته این جایزه از آن تیلور سوئیفت شده بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>