کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدزمان توزیع مجموعه طنز جدید مهران مدیری با نام ” عطسه “

مجموعه طنز ۱۰ قسمتی «عطسه» از ۱۴ مهر در شبکه ویدئویی توزیع می شود.

عطسه

به گزارش بانی فیلم، مدیری آخرین بار حدود دو سال پیش با مجموعه «شوخی کردم» در شبکه ویدئویی حضور داشت و سپس با ساخت «در حاشیه»، از نوروز امسال به تلویزیون بازگشت. او ضبط مجموعه جدید خود با عنوان «عطسه» را که ساختاری آیتمی و مضمون طنز دارد، از اواسط تولید «در حاشیه» آغاز کرد. ضبط عطسه پس از «در حاشیه» نیز ادامه یافت و اواخر بهار امسال به پایان رسید. این مجموعه در قالب شوخی با محورهای متنوع و مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، هنری، فرهنگی و… تولید شده است و نویسندگان آیتم‌های آن، همان گروه در حاشیه متشکل از امیر مهدی ژوله، حمید برزگر و الهه زارع نژاد هستند. بازیگران این آیتم‌ها نیز اغلب همان بازیگران مجموعه «در حاشیه» هستند؛ چهره‌هایی همچون سید جواد رضویان، سیامک انصاری، نصرا… رادش، مهران غفوریان، سپند امیرسلیمانی، علی اوجی، فلامک جنیدی، شبنم فرشاد جو، نیما فلاح، الیکا عبدالرزاقی، عارف لرستانی، علی لک پوریان، رامین ناصر نصیر، سام نوری، آرش نوذری، فاطمه هاشمی و… .
خود مدیری نیز در کنار کارگردانی، در تعدادی از آیتم‌ها بازی داشته و طراحی صحنه و لباس را نیز انجام داده است.این مجموعه در ۱۰۰ آیتم تولید شده است. تهیه کنندگی این مجموعه را مهدی داوری برعهده دارد که تهیه کننده فیلم‌های «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «پل چوبی» و… را عهده دار بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>