کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمهندس قلابی پس از دوستی با دختران و زنان از آنان سرقت میکرد

سر جوان که در پوشش مهندس پس از دوستی با دختران و زنان از آنان سرقت می کرد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،اوایل هفته گذشته زن جوانی با مراجعه به پلیس از سرقت طلاهایش توسط سارق جوانی خبر داد و در شکایتی مدعی شد:چندی قبل در خیابان با پسر جوانی به نام مهدی آشنا شدم. او خودش را مهندس معماری معرفی کرد و ادعا کرد در حال ساخت چند ساختمان است. او در این مدت من را به گردش برد و چند شب شام با او در رستوران خوردم. او پسر با ادب و شیک پوشی به نظر می رسید و پس از چند روز توانست نظر مرا جلب کند.

شاکی ادامه داد:وقتی به او علاقه مند شدم ادعا کرد به زودی به خواستگاری ام می آید. من که خوشحال بودم خواستگار خوبی پیدا کردم موضوع را با خانواده در میان گذاشتم و منتظر خواستگاری آقای مهندس ماندم. من حرف هایش را باور کردم. به همین خاطر تمامی اسرارم را به او گفتم.

وی افزود:قرار بود او روز سه شنبه به روز به خواستگاری ام بیاید که روز دوشنبه ادعا کرد کار واجبی با من دارد برای همین در پارکی در خیابان پیروزی قرار گذاشتیم.بعد از آمدن مهدی به یک جای خلوت در انتهای پارک رفتیم که او چاقویی از جیبش در آورد و تهدید کرد اگر طلاهایم را ندهم مرا می کشد. از ترس طلاهایم را به او دادم که پسر جوان سوار بر خودرو ۲۰۶ فرار کرد.

با شکایت زن جوان ماموران با انجام تحقیقات و ترسیم چهره خواستگار قلابی توانستند هویت اصلی او به نام جواد ۳۰ ساله را کشف کنند. در بررسی پرونده متهم مشخص شد او چندبار به اتهام سرقت دستگیر شده است. با شناسایی هویت اصلی سارق ۳۰ ساله ماموران روز چهارشنبه موفق به دستگیری او در مخفیگاهش شدند.

با انتقال متهم به دادسرای ویژه سرقت، او در بازجویی ها با قبول اتهام سرقت گفت: بیکار بودم و چند ماه قبل یک کارت ملی در خیابان پیدا کردم. بعد از پیدا کردن کارت ملی تصمیم به سرقت از زنان با هویت جعلی گرفتم. به همین خاطر خودم را مهندس معرفی کرده و پس از دوستی با زنان و دختران از آنها سرقت می کردم.

با اعترافات متهم ۳۰ ساله او با دستور علی وسیله ایزد موسی بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت برای انجام تحقیقات بیشتر بازداشت شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>