کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکیک عروسی جالب زوجی که در شکل کیک به تفاهم نرسیدند ! + عکس

گفته می شود یکی از مسائل بسیار مهم در ازدواج تفاهم است، از همین رو یک زوج بریتانیایی با وجود داشتن دو نظر متفاوت درمورد شکل کیک عروسی، توانستند به شیوه جالبی در این امر به مصالحه برسند.

کیک عروسی
عروس ۲۷ ساله کیا پارسون یک کیک سفید سنتی را برای مراسم می خواست، در حالی که داماد ۴۱ ساله بیلی بانینگ دوست داشت کیک به شکل تم یکی از قهرمان های کارتونی(بتمن) باشد.

کیک
بنابراین آنها از یک قناد خواستند تا هر دو نظر آنها را در پخت کیک عروسی در نظر بگیرید و نتیجه آن یک کیک دو رویه شد، که از یک طرف ظاهر یک کیک در جشن های کودکان داشت ولی از سوی دیگر ظاهر یک کیک سفید سنتی مطابق دلخواه عروس خانم را داشت.
کیا درمورد کیک گفت:”ما تا قبل از رسیدن به مراسم، واقعا کیک را ندیده بودیم، به گزارش نیک صالحی ولی با دیدن ظاهر عالی آن بسیار متعجب و خوشحال شدیم. از زاویه های زیادی این کیک شبیه یک عروسی سنتی بود و وقتی کیک را حرکت دادند تا آن را برای مهمان ها تقسیم کنند، چهره مخفی دیگر نمایان شد.”
کیا همچنین گفت برخی مهمانان عروسی در خود مراسم هیچ چیزی درمورد لایه مخفی کیک متوجه نشدند تا آنکه عکس های آن توسط دیگر مهمانان و عکاس مراسم پخش شد.
قناد این کیک نیز درمورد پخت کیک متفاوت این زوج گفت، تقریبا حدود ۴۰ ساعت پخت این کیک زمان برده که ۱۲ ساعت آن صرف درست کردن گل های شکری و روکش آن بوده است.
البته گویا قهرمان کارتونی بتمن تنها در کیک عروسی بسنده نشده و نام آن روی میز، جوراب و دکمه سردست ساقدوش های داماد نیز وجود داشته است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>