کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددرگذشت ناگهانی هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس + تصاویر

کاپیتان تیم پرسپولیس، بامداد امروز به دلیل ایست قلبی درگذشت.
هادی نوروزی

به گزارش اشگاه خبرنگاران جوان، هادی نوروزی، ساعت ۴ بامداد امروز پنج شنبه نهم مهرماه ۱۳۹۴ به دلیل سکته قلبی به بیمارستان آتیه منتقل می‌شود.

پس از رسیدن نوروزی به بیمارستان، تلاش پزشکان برای به هوش آوردن کاپیتان پرسپولیس بی‌نتیجه می‌ماند و وی به دلیل ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم می‌کند.

هادی نوروزی، مهاجم ۳۰ ساله پرسپولیس بود که امسال به عنوان کاپیتان اول این تیم برای سرخپوشان به میدان می‌رفت.

باشگاه خبرنگاران جوان این ضایعه را به خانواده آشنایان، دوستان و علاقه‌مندان هادی نوروزی و پرسپولیس تسلیت می‌گوید.

درگذشت ناگهانی هادی نوروزی!
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی!
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی!
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی!
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی!
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی!
نوروزی قبل از انتقال به بیمارستان فوت کرده بود
 مدیر بیمارستان آتیه گفت: هادی نوروزی قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرده بود.

وی تصریح کرد: خانواده وی ساعت ۵:۰۱ با اورژانس تماس گرفته و نوروزی را ساعت ۵:۳۲ بدون نشانه های حیات به بیمارستان رساندند.
تیم پزشکی نوروزی را به پزشکی قانونی منتقل کرد تا دلیل اصلی فوت توسط آنها تایید شود،اما نظر ما این است که وی به دلیل مشکلات قلبی و عروقی فوت کرده است.
تسلیت کی روش به خانواده نوروزی

ملی پوشان تیم ملی بعد از شنیدن خبر فوت ناگهانی نوروزی ناراحت شدند .مربیان خارجی تیم ملی از ناراحتی بازیکنان متعجب شدند.

افشین پیروانی به نمایندگی از کی روش و ملی پوشان این ضایعه دردناک را تلفنی به خانواده نوروزی تسلیت گفت.

افشارزاده طی پیامی فوت نابهنگام هادی نوروزی ،کاپیتان با اخلاق تیم پرسپولیس را تسلیت گفت
بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال گفت: از شنیدن این خبر شوکه شدم و امیدوارم خدا به خانواده نوروزی صبر دهد .این ضایعه دردناک را به تمامی اعضای باشگاه بزرگ پرسپولیس، هواداران این تیم و خانواده نوروزی تسلیت میگویم و از خداوند منان برای تمامی بازماندگان و دوستداران مهاجم فقید پرسپولیس طلب صبر می کنم من و باشگاه استقلال هم در این غم بزرگ شریک هستیم.

امیر قلعه نویی سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال در صفحه اجتماعی خود گفت :تسلیت به جامعه فوتبالی کشور و هواداران باشگاه پرسپولیس. طلب صبر برای بازماندگان را دارم روحش شاد.

پیام تسلیت سازمان لیگ به مناسبت درگذشت هادی نوروزی

دراین پیام آمده است: درگذشت هادی نوروزی را به خانوده محترم نوروزی، جامعه ورزش، خانواه بزرگ فوتبال و باشگاه پرسپولیس تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات را خواستار و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

عابدزاده: به خانواده نوروزی تسلیت میگم

عالدزاده گفت: از طریق اینستاگرام و فضای مجازی متوجه شدم که هادی فوت کرده است،ابتدای امر تماس گرفتم با دوستان و زمانی که متوجه شدم شوکه شدم و همین جا به خانواده وی تسلیت می گویم.
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی + تصاویر و فیلم
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی + تصاویر و فیلم
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی + تصاویر و فیلم
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی + تصاویر و فیلم
درگذشت ناگهانی هادی نوروزی + تصاویر و فیلم
پیام تسلیت تیم فوتبال امید در پی درگذشت هادی نوروزی
بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم امید به شدت از خبر درگذشت هادی نوروزی ناراحت و غمگین هستند و فضای حزن آلودی بر تیم حاکم شده است.
اعضای تیم فوتبال امید با صدور پیامی ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ با خانواده مرحوم نوروزی ابراز همدردی کردند که متن این پیام به شرح زیر است:مرد با اخلاق فوتبال ایران و کاپیتان محجوب تیم فوتبال پرسپولیس، خبر پرواز ابدی تو به هیچ وجه باور کردنی نبود و کاروان تیم فوتبال امید را در حزن و اندوهی بزرگ فرو برد.
ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده محترم مرحوم نوروزی، جامعه فوتبال و باشگاه پرسپولیس از درگاه خداوند متعال برای هادی عزیز که دیگر در بین ما نیست طلب آمرزش و برای خانواده محترم او صبر جمیل مسئلت داریم.

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درگذشت هادی نوروزی را تسلیت گفت

در پیامی که به این مناسبت منتشر شده است آمده است : درگذشت کاپیتان با اخلاق ، محجوب و دوست داشتنی پرسپولیس ما را همچون جامعه ورزش و هواداران میلیونی پرسپولیس در شوک و بهت فرو برد این ضایعه درناک را به خانواده نوروزی هواداران فوتبال و هواداران متعصب پرسپولیس تسلیت می گوییم و از خداوند منان برای آن عزیز از دست رفته غفران الهی و برای بازماندگان صبر جزیل خواستاریم.

علی دایی درگذشت کاپیتان پرسپولیس را تسلیت گفت

علی دایی طی پیامی اعلام کرد: خبری بهت آور ،پنجشنبه تقویم ها را ویران کرد. کاپیتان نجیب پرسپولیس رفتنش هم مثل همه روزهای بودنش ساده و آرام بود. باورش سخت است ولی فوتبال مان در عزای یکی از بهترین هایش رخت سیاه برتن کرده است. برای تسلیت گویی جملات گنگ و بی معنا شده اند.در غم بازماندگان شریکم.

طالب لو: خدا به خانوادش صبر اعطا کند

وحید طالب لو گفت: هادی کاپیتان پرسپولیس بود و از پس وظیفه سنگینش برمی آمد.از خدا برای خانواده اش صبر طلب می کنم. دو را دور با او دوست بودم و این اتفاق برای نزدیکانش خیلی سخت است.
کاظمیان: برادر من هم همین طور فوت کرد
جواد کاظمیان گفت: هادی کاپیتان تیم بود. وی ۳۰ سال بیشتر نداشت و ایست قلبی در این سن واقعا شوک آور است. برادر من هم به همین شکل فوت کرد و جا دارد به خانواده نوروزی تسلیت بگویم.
نورمحمدی: این اتفاق خیلی برای پرسپولیس سخت است
رضا نور محمدی گفت: این اتفاق خیلی برای پرسپولیس سخت است.فکر نمی کردم یک روز در این باره صحبت کنم،خانواده هادی امروز صبح به من زنگ زد و این خبر را داد.نمی دانیم چه کار باید انجام دهیم و شوک هستیم.
رویانیان: به خانواده نوروزی تسلیت میگویم
محمد رویانیان گفت: این اتفاق را به همه مخصوصا خانواده وی تسلیت می گویم،هادی فردی آرام بود و قبول این موضوع بسیار سخت است.
پانادیچ: هادی یک کاپیتان واقعی بود
او که با شنیدن این خبر ناگهانی خود را به باشگاه پرسپولیس رسانده بود، با صدایی متاثر به خبرنگار ما گفت: متاسفم که یک ورزشکار واقعی را از دست داده ایم. نوروزی یک بازیکن سختکوش و متعهد به تیم بود که امیدوارم همه جوان ها مثل او رفتار کنند و احترام به منافع جمعی را مدنظر خود داشته باشند. بخصوص به خانواده او تسلیت می گویم که باید روزهای ختی را پشت سر بگذرانند.پیام تسلیت جواد نکونام

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی هم مثل اکثر فوتبالیست ها از درگذشت ناگهانی هادی نوروزی شوکه شده است.

نکونام گفت: هادی نوروزی یکی از با اخلاق ترین بازیکنان پرسپولیس بود. امیدوارم خدا به خانواده آش صبر بدهد تا بتوانند با این مصیبت کنار بیایند.

نوری : خدا به خانواده اش صبر بدهد

محمد نوری که چندین سال کنار نوروزی بازی کرده است عنوان کرد او یکی از بازیکنان با اخلاق و محجوب فوتبال بود و در گذشت او نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای کل جامعه فوتبال ضایعه بزرگی بود.
من در گذشت هادی نوروزی را به خانواده آن مرحوم و جامعه فوتبال تسلیت می گویم و از خدای متعال برای خانواده آن مرحوم صبر مسالت دارم.

کلانی: پسرم را از دست دادم

حسین کلانی در مورد در گذشت هادی نوروزی و اینکه امروز جلسه‌ای برای برگزاری مراسم‌ این بازیکن برگزار شد، گفت: متاسفانه ساعت ۱۰ صبح این خبر ناراحت کننده را شنیدم. این مسئله باور کردنی نیست و نمی‌توانم با این خبر تلخ کنار بیایم.

رضایی:این اتفاق را به جامعه ورزش تسلیت می گویم

رحمان رضایی گفت:این اتفاق را به جامعه ورزش تسلیت می گم،هادی از بزرگان فوتبال بود.وی اخلاق داشت و اخلاق از فوتبال مهمتر است.

*برای دیدن فیلم سوپرگل ماندگار زنده‌یاد هادی نوروزی اینجا را کلیک کنید.

*برای دیدن فیلم  اشکهای سرپرست تیم پرسپولیس لحظاتی پس از اعلام خبر درگذشت هادی نوروزی  اینجا را کلیک کنید.

*برای دیدن فیلم گلچینی از گل‌های زنده یاد هادی نوروزی در پرسپولیس اینجا را کلیک کنید.

*برای دیدن فیلم حضور بازیکنان پرسپولیس در بیمارستان اینجا را کلیک کنید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>