کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشکایت دختر ۱۷ ساله بازیگر فقید از شرکت پورشه

دختر ۱۷ ساله پل واکر، بازیگر فقید مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین» در شکایتی که روز دوشنبه به دادگاه تسلیم کرد، شرکت خودروسازی آلمانی پورشه را متهم کرد که به علت چندین نقص فنی موجود در طراحی خودروی پدرش، مسئول مرگ وی است.

هالیوود ریپورتر به نقل از وبسایت مشاهیر MTZ نوشت که میدو رِین واکر، دختر پل واکر اعلام کرده است نقص طراحی پورشه کاررا GT سبب شده که پدرش هنگام تصادف دو سال پیش که به مرگ وی منجر شد، در اتومبیلی که شعله‌ور شده بود به دام بیفتد.

پل واکر

بر اساس این گزارش، دختر پل واکر در این دادخواست درخواست غرامت از شرکت خودروسازی پورشه کرده اما مبلغ مورد ادعا را مشخص نکرده است. این دادخواست علیه شرکت پورشه آمریکای شمالی که از زیرمجموعه‌های گروه آلمانی خودروسازی فولکس‌واگن است، صادر شده و یک نسخه از آن با ایمیل برای دفتر این شرکت ارسال شده اما هنوز پاسخی از نمایندگان حقوقی این شرکت دریافت نکرده است.

پل واکر در ماه نوامبر ۲۰۱۳ (آذر ۱۳۹۲) در سن چهل سالگی در یک سانحه رانندگی در سانتاکلاریتا، کالیفرنیا از دنیا رفت. این بازیگر پس از شرکت در مراسم خیریه‌ای که خود وی برای کمک به صدمه‌دیدگان یک توفان برپا کرده بود، همراه با دوستش به نام راجر روداس، ۳۸ ساله صاحب خودرو پورشه کاررا GT مدل ۲۰۰۵ که رانندگی را نیز برعهده داشت، در مسیر بازگشت به خانه بود که خودرو با سرعت ۷۲ کیلومتر در ساعت به یک بلوک بتنی و دو درخت برخورد کرد و آتش گرفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>