کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسیگار کشیدن خطر ابتلا به دیابت را افزایش می دهد

به گزارش گاردین، “سیگار کشیدن خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را افزایش می دهد.” یک تحلیل جدید از مطالعات قبلی نشان داده است که ارتباط معناداری بین قرار گرفتن در معرض دود و دیابت نوع ۲ وجود دارد.

سیگار در بارداری

در این مطالعه داده های مربوط به تقریبن ۶ میلیون نفر مورد بررسی قرار گرفت که در نوع خود جامعه ی آماری ایده آلی است.

نتایج سازگاری خوبی داشت و افزایش خطر ابتلا به دیابت وابسته به سیگار کشیدن در افراد به شدت سیگاری و افرادی که مدتی از ترک شان گذشته بود، فرق می کرد. مقاله ای که در کنار مطالعات مجله ی لانست منتشر شد، می گوید: “افراد سیگاری تمایل کمتری به دستیابی به تحصیلات آموزشی، تمایل بیشتری به رژیم های غذایی بدنا مناسب، سطح فعالیت بدنی پایین تر، و مصرف بیشتر الکل نسبت به غیر سیگاری ها دارند.” این نشان می دهد که افراد سیگاری به طور کلی، کمتر از غیر سیگاری ها، سالم هستند.

این نا سلامتی اساسی می تواند علت افزایش خطر ابتلا به دیابت به شمار آید. اما تشخیص این که چه قدر از این ریسک، مربوط به عدم داشتن سلامتی است و چه میزان از آن مرتبط با سیگار کشیدن است، کار آسانی نیست.

به طور کلی اگر چه تحقیقات بر روی ارتباط سیگار با دیابت نوع ۲ هنوز هم ادامه دارد، اما سایر مضرات سیگار کشیدن و دودش مانند افزایش خطر سرطان، به خوبی تثبیت شده است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>