کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدچرا وزیر بهداشت در مکه لباس احرام پوشید؟

بعد از ورود سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مکه برای پیگیری حادثه منا تصویری از وی با لباس احرام‌ منتشر شد که این پرسش را به میان آورد: « وقتی سفر برای انجام یک ماموریت اداری صورت پذیرفته چرا وزیر لباس احرام پوشیده است؟»

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1394/7/7/506646_347.jpg

مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت در این باره به عصر ایران گفت: قرار بود پرواز وزیر بهداشت به عربستان در ساعت ۱۲:۳۰ روز گذشته انجام شود. این پرواز اما در نهایت به صورت غیر مستقیم در ساعت ۲۲:۳۰ (۱۰ و نیم شب) به قطر و سپس به عربستان انجام شد.

عباس نژاد ادامه داد: «وزیر بهداشت در ساعت ۳ بامداد (‌بعد از نیمه شب) وارد جده شد و با توجه به این که هر مسلمانی که وارد مکه و حرم می شود باید اعمال عمره مفرده را به جای آورد لذا دکتر هاشمی نیز در همان ساعات بامدادین و قبل از شروع روز کاری، اعمال را به جای آورد و سپس در جلسه ای با حضور مسولین بعثه ، ستاد حج و زیارت و هیات پزشکی جمعیت هلال احمر حضور یافت و گزارش های لازم به وزیر بهداشت ارایه می شود.»- جلسه ای که هنگام انجام این گفت و گو (ظهر سه شنبه) همچنان ادامه داشته است.

مدیر کل وزارت بهداشت تصریح کرد: هدف از سفر وزیر بهداشت به مکه پیگیری وضعیت مفقودین و مجروحان «فاجعه منا» است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>