کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخوردن غذا با لذت موجب هضم بهتر می‌شود

یک کارشناس طب سنتی گفت: اگر غذا با میل و اشتها خورده شود و فرد از خوردن غذا لذت ببرد, معده هم بهتر آن را در خود جای می‌دهد و هضم می‌کند.

غذای پرچرب

به گزارش تسنیم, سید جواد علوی درباره لذت از غذا خوردن اظهار داشت: اگر غذا با میل و اشتها خورده شود و فرد از خوردن غذا لذت ببرد, معده هم بهتر آن را در خود جای می‌دهد و می‌فشارد و هضم می‌کند.
سوء‌هضم به‌دلیل لذت‌نبردن از غذا

به‌گفته این کارشناس طب سنتی، بالعکس، معده غذایی را که شخص از روی بی‌میلی مصرف کند و از آن لذت نبرد, محکم در بر نمی‌گیرد و طبعاً هضم آن نیز به‌خوبی انجام نمی‌شود.

وی بیان داشت: اگر جنس و خلط دو نوع غذا از نظر خوبی و بدی مساوی باشد, فرد باید نوعی از غذا را انتخاب کند که طبع به آن مایل‌تر است و اشتهای بیشتری به آن دارد حتی اگر غذای مورد توجه, ارزش غذایی کمی داشته باشد.

علوی اضافه کرد: اما باید دانست که اگر ۲ نوع غذا وجود داشته باشد فرد باید غذایی را مصرف کند که ارزش غذایی بالاتری داشته و بدن از آن سود بیشتری می‌برد.
ضرورت مصرف غذاهایی که خون صالح تولید می‌کنند

این کارشناس طب سنتی ادامه داد: اما اگر تفاوت تولید خلط در این نوع غذاهایی که وجود دارد, زیاد شود, باید غذایی مصرف شود که خون صالحی را تولید می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: غذاهای لطیف مانند آبگوشت, زرده تخم‌مرغ عسلی, سیب, انار و … برای افراد سود بیشتری دارد.

مطالب مرتبط

2 پاسخ برای “خوردن غذا با لذت موجب هضم بهتر می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>