کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددرخواست جدایی مرد جوان به خاطر کتک خوردن از همسرش

مرد جوان زمانیکه دید همسرش او را کتک زد، راهی دادگاه خانواده شد و دادخواست جدایی داد.
جدایی


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش مرد جوانی به دادگاه خانواده مراجعه کرد و در خواست طلاق داد.

وی در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم زن خیلی خشنی است و مرتب با من رفتارهای خطرناکی دارد. از روز اولی که با هم ازدواج کردیم هر بار سر یک موضوعی دعوا به راه می اندازد و آنقدر داد و فریاد می کند و ناسزا می گوید که واقعا از او می ترسم. برای همین همیشه سعی می کنم خیلی با او درگیر نشوم و کاری نکنم که موضوع بحث و دعوا شود. با اینحال او هر طور شده موضوعی برای دعوا پیدا می کند و مثل دیوانه ها فریاد می کشد.

وی افزود:آبرویی برایمان نمانده و تمام همسایه ها مسخره مان می کنند، همسرم یک زن بیمار است و فقط دوست دارد فریاد بزند و ناسزا بگوید. حالا اینکارهایش به کنار، چند شب پیش باز هم همسرم دعوا به راه انداخت و اینبار مرا به باد کتک گرفت. او به سمتم حمله کرد و کتکم زد و من برای اینکه دست رویش بلند نکنم، تنها سعی کردم از دستش فرار کنم.

مرد جوان ادامه داد:از آن شب به بعد تصمیم به جدایی از این زن خطرناک گرفتم. زندگی در کنار زنی که دست به زن دارد هیچ آینده ای برایم ندارد.

بعد از صحبت های این مرد، همسرش نیز به دادگاه احضار شد تا قاضی صحبت هایش را بشنود.‎

مطالب مرتبط

6 پاسخ برای “درخواست جدایی مرد جوان به خاطر کتک خوردن از همسرش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>