کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنید۸۵ درصد مردان از کرم ضد آفتاب استفاده نمی‌کنند !

مجله اکادمی درماتولوژی آمریکا اعلام کرده است که مردان طبق نظرسنجی‌های اخیر به اندازه کافی از کرم‌های ضد آفتاب استفاده نمی‌کنند.

کرم ضد افتاب
به گزارش پایگاه خبری سلامانه، استفاده از کرم‌های ضد آفتاب بهترین راه برای جلوگیری از سرطان پوست است اما تنها کمتر از ۱۵ درصد مردان اقدام به استفاده از این کرم‌ها می‌کنند.
البته این گزارش اعلام کرده که نظرسنجی اخیر کل جمعیت ایالات متحده را پوشش نمی‌دهد ولی با این حال مردان باید برای کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست و پیری زودرس پوست اصول استفاده از کرم‌های ضد آفتاب را رعایت کنند.
استفاده از کرم‌های ضد آفتاب با فاکتور حفاظت در برابر نور خورشید و با اس پی اف ۱۵ یا بالاتر، استفاده از کرم‌های وسیع الطیف و بلوک کننده هر دو نوع اشعه ماوراء بنفش، کرم‌های ضد آفتاب برای قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور آفتاب و کرم‌های ضد آفتاب مخصوص بعد از شنا، باید به طور اصولی مورد استفاده قرار بگیرند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>