کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدروحانی عازم نیویورک شد

رئیس‌جمهوری اسلامی کشورمان برای شرکت و سخنرانی در هفتادمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک شد.

روحانی

به گزارش فارس حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز پنج‌شنبه با بدرقه رسمی حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس‌دفتر مقام معظم رهبری برای شرکت و سخنرانی در هفتادمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک شد.

روحانی در این سفر علاوه بر سخنرانی در اولین روز حضور سران در مجمع عمومی سازمان ملل، سخنرانی دیگری نیز در نشست سران توسعه پایدار ملل متحد خواهد داشت.

همچنین ملاقات با دبیرکل سازمان ملل، گفت‌وگو و ملاقات‌های دو جانبه با تعدادی از سران شرکت کننده در اجلاس، نشست صمیمی با ایرانیان مقیم آمریکا، دیدار و گفت‌وگو با جمعی از نخبگان، نشست‌های عمومی با اندیشمندان و فعالان اقتصادی از دیگر برنامه‌های رئیس‌جمهوری در سفر به نیویورک است.

بر پایه این خبر روحانی در یک کنفرانس خبری با رسانه‌های بین‌المللی مستقر در نیویورک به سوالات خبرنگاران پاسخ داده و هفتم مهر ماه به کشور باز خواهد گشت.

محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور، الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهوری، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، حسن روحانی را در این سفر بدرقه کردند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>