کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدآمانو وارد تهران شد

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی بامداد امروز (یکشنبه) وارد فرودگاه امام خمینی تهران شد.
امانو

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بامداد امروز (یکشنبه) وارد فرودگاه امام خمینی شد. آمانو را در این سفر یک روزه چهار نفر از معاونان وی همراهی می‌کنند.

قرار است مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در این سفر با رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی دیدار و گفت‌وگو کند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بهروز کمالوندی معاون سازمان انرژی اتمی گفت: موضوع دیدار آمانو با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این سفر در دست بررسی و اقدام است.

این در حالی است که علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون ویژه برجام خانه ملت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس خبر حضور آمانو در جلسه امروز کمیسیون برجام را تایید کرد. این جلسه ساعت ۱۴ امروز برگزار می‌شود.

پیش‌تر زاکانی رئیس کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه از وی خواسته بود تا با توجه به سفر آمانو به تهران و حضور وی در کنگره آمریکا، وزارت خارجه هم طی دعوت رسمی از آمانو اقدامات لازم را برای حضور وی در جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی فراهم کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>