کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمایکل مور: مریل استریپ نامزد ریاست جمهوری شود

مایکل مور که کارگردان ونویسنده فیلم های مانند فارنهایت ۹/۱۱ و بولینگ برای کلمباین است، پیشنهاد می دهد مریل استریپ با بلیت دموکرات ها برای ریاست جمهوری نامزد شود. از او پرسیدند که در مستند جدید خود که جوامع اروپایی پیشرفته را با آمریکا مقایسه می کند از الگوی قوی زن استفاده کرده است. طبعا نخستین گزینه هیلاری کلینتن است .اما مایکل مور از پاسخ صریح اجتناب کرد. در عوض گفت که آمریکا به لطف سخنرانی پاتریشیا آرکت در مراسم اسکار که خواستار برابری جنستینی شد در نقطه حساسی ایستاده است. مور گفت مریل استریپ که در میان تماشاگران سخنرانی آرکت را تشویق و حمایت کرد، به سختی تلاش کرده تا در سه ایالت دیگر نیز قانون حقوق برابر اجرا شود.

مایکل مور

مور گفت: «جمهوری خواهان می دانستند که ریگان بلد است چطوری با مردم آمریکا سخن بگوید واز آنها رای بگیرد. در این مورد شما یک نامزد محبوب دارید که فیلم بازی می کند باهوش است، احساسات دارد و عجییب است.!»

مایکل مور در مستند جدیدش به کشورهای پیشرفته مختلف اروپایی سفر کرده و جوامع آنها را به عنوان نمونه هایی الهام بخش به تصویر کشیده است.از جمله کشور ایسلند را نشان می دهد که نخستین رئیس جمهور زن تاریخ در سال ۱۹۸۰ در این کشور به ریاست جمهوری رسید.مایکل مور از سال ۲۰۰۹ تا حالا فیلمی نساخته بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>